Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy hét szerintetek is kevés...

Egy hét szerintetek is kevés beletanulni az új állásba?

Figyelt kérdés
Jövő héten elmegy szabira a kollégám, aki eddig tanított és elvileg egy darabig vissza se jön, én meg egyedül nem csinálhatok semmit. A felettesem viszont nem mondott nekem erről semmit.

2016. okt. 22. 13:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem is teljes munkaidőben dolgozom, csak 6 órában. + Nem csak ennek a szabadságos kollégának kell besegítenem, hanem a többieknek is, akik közül vki megmutatja valaki meg letojja mit kellene csinálnom.
2016. okt. 22. 13:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen állásról van szó, mert van, amibe 1 hét alatt is bele lehetne tanulni, mert nem egy atomfizika.

Mindenesetre akinek segítened kell, és nem tudsz, annak mondd meg, hogy te új vagy, és szeretnéd, ha segítene, mert ez neked még nem megy, addig meg nem tudsz érdemi munkát végezni.

2016. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen munka. Agysebészetbe 10 év alatt se lehet beletanulni, hamburgersütésbe meg 10 perc alatt is bele lehet.
2016. okt. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
munka függő.
2016. okt. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, attól függ mi. Én gyári munkás vagyok, ez a második ilyen állásom. A legtöbb ilyen munka annyira primitív, hogy pár nap alatt betanulható.

Ami nem lesz meg az a mennyiség és, ha olyan a munkafolyamat akkor a aránylag több hibás terméked lesz, amit viszont nem róhatnak fel neked tekintve, hogy betanuló vagy (persze ez függ a munkáltatótól is).

Előző munkahelyemen kb. nekem is 1 hetem volt betanulni egy géphez, aztán áttettek egy üres műszakba ahol én vittem az adott területet.

2016. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát így hogy nem írtad le, hogy mi is lenne a munka, fingom sincs.

Programozóként átvenni egy projektet (tehát nem is munkakörbe beletanulni) tarthat hónapokig is, egy egyszerűbb adminisztratív feladatot be lehet tanulni egy hét alatt, van amit meg pár óra alatt is.

2016. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

És egyébként pont emiatt, hogy munkafüggő, gondolhatja az, aki előtted volt, hogy ennyi idő alatt át kéne tudnod venni, mert nem olyan bonyolult. Ha ezt nem tudod, akkor joggal feltételezheti, hogy nem vagy alkalmas arra a munkára.

De mivel továbbra se tudjuk, hogy ez milyen munka, így nem is tudunk rá mit mondani.

2016. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!