Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közgazdászként, nyelvtudással...

Közgazdászként, nyelvtudással gyerekjáték elhelyezkedni pályakezdőként is nettó 200-300 ezres fizetésért, irodai munkára?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt tapasztalom...álláshirdetèsek is mind ilyen végzettséggel keresnek embereket, közgazdász ismerőseim simán találnak munkát azonnal. Màs diplomával meg csak szenvedés az egész..azon gondolkozok, hogy így 22 évesen elvégzek még egy BSc szakot, mert a mostani TTK-s szart se ér. Valamint az angol mellé csinálok még egy nyelvből középfokút (oroszböl akarok). Ja ès természetesen gazdasági BSc.
2016. okt. 23. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Persze, kb úgy ahogy jogászként.
2016. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem is gyerekjáték, de nem túl nehéz. A jó álláshoz szerencse is kell, főleg pályakezdőként.
2016. okt. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ, hogy hol.

Nálunk nem ment szinte senkinek sem volt csoporttársaim közül. Csak ismerős, rokon révén. Vagy nagyon nagy szerencsével.

Legtöbbjüknek viszont muszáj volt elköltözniük Pestre.

2016. okt. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha szereted Budapestet akkor, két hét gazdasági diplomával munkát találni. Egyébként nagyon szívás, vidéken nagyon kevés helyre keresnek embert.
2016. okt. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Én jelenleg 2 város között ingázom, és közgazdászként pont egyikben sem lehet elhelyezkedni.
2016. okt. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Még hogy baromi könnyű. Évakig kínlódtam nyolcosztályos melókban a közgazdász diplomámmal. Ismerőseimnél hasonló helyzet.
2016. okt. 24. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Jelenleg közmunkás vagyok egy nagy cég gazdasági osztályán a közgazdász diplomámmal, vidék, de megyeszékhely és erre sem hirdetnek állásokat.
2016. okt. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
#7 Ez a te szegébységi bizonyítványod, ha egyáltalán igaz, amit írsz, amit kétlek.
2016. okt. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én is vidéki megyeszékhelyen lakom és engem is közfoglalkoztatásra vennének fel ami irodai munka (nettó 60 ezerért), egyébiránt marad a betanított.
2016. okt. 24. 08:49
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Akkor el kell onnan költözni és nem sírni, hogy közmunkás vagyok.
2016. okt. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!