Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közgazdászként, nyelvtudással...

Közgazdászként, nyelvtudással gyerekjáték elhelyezkedni pályakezdőként is nettó 200-300 ezres fizetésért, irodai munkára?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt tapasztalom...álláshirdetèsek is mind ilyen végzettséggel keresnek embereket, közgazdász ismerőseim simán találnak munkát azonnal. Màs diplomával meg csak szenvedés az egész..azon gondolkozok, hogy így 22 évesen elvégzek még egy BSc szakot, mert a mostani TTK-s szart se ér. Valamint az angol mellé csinálok még egy nyelvből középfokút (oroszböl akarok). Ja ès természetesen gazdasági BSc.
2016. okt. 23. 21:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%
8-as: nem írnám, ha nem volna igaz, 67,5 nettót kapok jelenleg. Szerintem azért hihetetlen, mert a közmunkáról sokaknak a tanulatlan, alkoholista emberek jutnak eszükbe, akik az utcát és közterületeket söprik, holott korántsem így van, olyan helyeken is ülnek emberek közmunkásnak felvéve, ahol nem is gondolnád, míg ha valaki megkérdezi én sem hirdetem, hogy milyen státuszban vagyok itt, pár közelebbi ismerős tudja csak a családon kívül.
2016. okt. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Más városok munkalehetőségeit is figyelem, jelentkeztem már több helyre, személyesen is elmentem, de semmi. Mondjuk nekem nem közgazdász diplomám van, szóval közmunkán kívül másra nem is nagyon számítok.
2016. okt. 24. 09:14
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
8, nálunk az államkincstár tele van közmunkásokkal, pedig felvehetnék őket állandó státuszba is, de így olcsóbb... félévente cserélődnek, azzal megy el a munkaidőm fele, hogy őket tanítgatom be.
2016. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!