Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire lenne népszerű ez a...

Mennyire lenne népszerű ez a munka pályakezdők körében?

Figyelt kérdés
Fiatal pályakezdőként eljárnál rendezvényekre vattacukrot és popcornt készíteni, árusítani? Alkalmi meló hétvégente, alkalmazottként, egész jó fizetéssel. Vállalnál ilyet?
2016. okt. 28. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mi az az egész jó fizetés?
2016. okt. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1200 ft-os órabér, és az utazás, kipakolás ideje alatt is számlál az óra.
2016. okt. 28. 19:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem találnál rá embert.
2016. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
ja az elmegy, még bruttó órabérkén is. jöhetne.
2016. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Hát pályakezdőként nem biztos, diákként inkább.
2016. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

"Hát pályakezdőként nem biztos, "


Miért, mennyit szeretnél kezdő kukorica pattogtatóként?

1500?Esetleg 2000?

Mennyit kérnél akkor profi vattacukor készítőként?

2500/3000?

2016. okt. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 nem az orraberrol beszeltem, hanem a munkarol. Palyakezdokent nem vallalnek be egy ilyet, mert azon lennek hogy rendes munkat talaljak.
2016. okt. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Miért, mennyit szeretnél kezdő kukorica pattogtatóként?"


Itt inkább az a kérdés, hogy létezik e "kezdő kukoricapattogtató" és "kukoricapattogtató" irányba milyen fejlődési lehetőséged van, mert kvázi semmi.


Ráadásul egy munkánál sokat számít hogy mennyi tapasztalatod van, építész végzettséggel például hiába pattogtatnék 10 évig kukoricát, ugyanúgy kezdő építésznek számítanék, vagy még annak se mert addigra csak felejt és lemarad az ember.


Viszont ha nem számít a fejlődés, akkor simán jó órabér...

2016. okt. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A középsuli végén, egyetem elején vállaltam ilyen munkákat, miután végeztem ténylegesen, mondhatni "fiatal pályakezdő" státuszban, már nem.

Én profi vagyok kukorica pattogtatásban, és vattacukor készítésben is (+ a kürtöskalács készítés is megy),és ezért a munkáért ez jó fizetés szerintem. (Lehet, bele kéne írnom ezeket a skilleket az önéletrajzomba, biztosan pislognának a HR-esek)

2016. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!