Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek havi 160 óra...

Szerintetek havi 160 óra betanított gyárimunkáért (és hasonló kaliberű munkákért mint pl. csomagolás, stb. ) mennyi lenne a korrekt fizetés?

Figyelt kérdés

2016. nov. 3. 15:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
40%

9: Teljesen jogos amit ìrsz.

Anno mikor Dunavarsányban dolgoztam èvekig mint ìrtam baromi jòl kerestem, ahhoz kèpest hogy 8 általánossal vettek fel minket ès mèg ingyenes szállást is adtaky szòval az a közel 200e amit kerestünk akár tisztán el is lehetett majdnem szinte rakni, mivel a lakhatás is teljesen ingyenes volt.

Több 100an voltunk Szabolcsbòl, Borsodbòl de a 80% egy hònap után felmondott, ès hazament, mondván a közmunka lehet csak 50e vagy a segèly 23e, de legalabb semmit nem kell csinálni....

Szègyen...

Èn is egy szabolcsi kis falubòl jöttem ide, 4 èvig dolgoztam fősuli mellett itt, ès bár baromi nehèz volt, 12 òra èjszakázás után sokszor egyenesen iskolába menni vagy akár vizsgázni, de megcsináltam 4 èven át, igaz az idegeim kicsit megsìnylettèk de megèrte ìgy is mert most egy bankban közel 400 ezret keresek havonta. Ès mivel a párom is vègigjárta hasonlòan ezt az utat ő is jòl keres, ès bár milliòs bugyira lehet nem telik de házunk, jò autònk van, èvente 2x legalább nyaraulnk, jòl öltözünk stb.

De èn sem èrzem egyenlőnek magam azokkal, akik 1 hònap munka után felmondanak, mert büdös megmozdulni mikor előtte a lehetősèg...

2016. nov. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
8 általánossal fősulira jártál?
2016. nov. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
4 évig fősulira járni...ami többnyire 2 éves...és aztán rögtön 400 ezret keresni...kicsit sántít nekem ez a történet.
2016. nov. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
33%

Nekem egyáltalán nem sántít, és egy fősuli nem 2 éves.

Egy egyetemet is sokan 8-10 év alatt végeznek el, nem ritka ez, és attól azok az emberek nem buták, csak talán már dolgoznak meg családjuk is van, amellett tanulnak.

2016. nov. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

8 általános volt az elvárás, nem azt mondtam hogy nekem az volt, hanem az elèg volt oda...

Termèszetesen volt-van èrettsègim, hiszen anèlkül nem jelentkezhettem volna felsőoktatásba.

Másrèszt nincs 2 èves fősuli, az max OKJ.

Az alap BA kèpzès 3 èv, ezután kapsz diplomát :) 3 èv után kaptam diplomát ès maradtam +1 èvet szakirányon mèg.

Ès nem egyből kerestem ennyit, már 3 ève itt dolgozok ;)

2016. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
13. Ha valamihez nem èrtesz nem muszáj beleokoskodni :)
2016. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
91%

De akkor neked nem főiskolai, hanem egyetemi végzettséged van. A BA vagy BSc képzés 3 éves, de az alapfokú egyetemi végzettségnek felel meg.


Amúgy bölcsész diplomával hol keresel ennyit? Mert IT, mérnöki vagy tudományi területen el is tudom képzelni, de az BSc minősítést ad, nem BA-t.

2016. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Pènzügy számvitelre jártam.

Nem bölcsèsz.

3 èv az alap BA kèpzès ès az főiskolai diploma.

Aki 5 èvesre jár, 3 èv BA ès 2 èv MA az egyetemi diploma vagy az osztatlan 5 èves.

2016. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
67%

Basszus, hadd tudja már jobban, hova járt!


Ha fősulin szerzel diplomát, és az több évig tart, az attól nem lesz egyetemi végzettség. Az főiskolai diploma, és pont.

Egyébként meg rhadtul nem erről szólt ez az egész.

OKJ-s szakmával is lehet ennyit keresni, sőt még többet is!

2016. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Ja igen, èn le is zartam :)
2016. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!