Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pannonworknél diákmunka tescoban?

Pannonworknél diákmunka tescoban?

Figyelt kérdés

Főként érdi Tesco érdekelne és kasszázás. Milyenek a főnökök? Mennyire cseszegetik a diákokat?

És a pannonworknél mennyire szabhatom meg, hogy melyik napokon szeretnék dolgozni?



2016. nov. 3. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Óh a drága Pannonwork. <3

Ahol naponta b*szogatnak, hogy menj dolgozni ide-oda, amikor te meg mondod, hogy nem, először nem hallják meg és mondják tovább, utána felajánlanak még egy melót, te meg tiltakozhatsz a végsőkig, jövőhéten akkor is jön az újabb hívás. Email-ek meg napi egy minimum.

Persze jól hangzik hogy mindenhol van munka és keresned sem kell, de amilyenek a munkák és ahogy bánnak a diákokkal...

Ha Tesco-zni akarsz akkor jó a Pannon. Ha kasszázni akarsz, akkor le is sz*pnak, annyira örülni fognak, mert árufeltöltőket 18 év felett nem szeretnek alkalmazni.

A kasszázás nehéz, ha elcseszed (márpedig mindenki elszokta néha) ki kell fizetned a hiányodat, néha akár több tízezret is.

De ha szeretnél, menj csak, végül is tényleg jól fizet és te szabod meg, mikor mész, csak győzd elutasítani a "menj heti 7 nap 12 órában" utasításokat.

A biztonsági őrök, bármelyikbe mész, mindig bunkók lesznek. Érden is, Pesten is, Pest megyében bárhol. Egy okuk van rá: diák vagy és te 5-10 év múlva ilyenkor könnyebb munkát fogsz csinálni több pénzért, mint ők. A dolgozók néha kedvesek, néha nem, változó. De hidd el, meg fogod utálni pár alkalom után, de kipróbálásnak nagyon jó, hiszen ha nem próbálod, sosem tudod meg, hogy igazat mondtam. :) Sok sikert!

2016. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) igen a biztonsági őrök mindenhol bunkók azt már tudom :D kasszáztam már máshol és szeretem csinálni, persze a kukacoskodó, bunkó vevőket utálom, de hát ki nem? Meg hát ez van, ha pénzt akar az ember keresni akkor ki kell bírni ezeket a dolgokat is. :)
2016. nov. 5. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!