Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliában is úgy van hogy 5...

Angliában is úgy van hogy 5 munkanapon belül kell kifizetniük ha felmondok a 3 hónapos próbaidő alatt? Vagy hogy?

Figyelt kérdés
2016. nov. 5. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igy van. En pl. felmondtam 4-en egy olyan helyen, ahol havonta volt fizetes, es arra a par napra jaro fizetesemet a honap vegen kaptam meg, amikor mindenki mas a fizeteset. Es csak egy honapja dolgoztam ott.
2016. nov. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja... én több mint 1 hónaig vártam az utolsó fizetésre. Még azon tul is mikor esedékes volt a havi. Én hülye pár nappal a próbaidő lejárta előtt mondtam fel de már tele lett a tököm velük
2016. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Wow akkor nekem is meg kell fontolnom mikor mondjak fel. Próbaidőn vagyok, december közepén akartam felmondani de nálunk pl hó utolsó napján van fizetés azt hiszem, úgyhogy akkor lehet november 30-al mondok fel
2016. nov. 5. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem UK-ban eddig mundig December 23-24korul jott a fizu ho vege helyett. A legtobb munkaltato igy csinalja hogy a munkasoknak legyen karacsonyra penz. Kerdezd meg a munkatarsaidat nalatok hogy megy, igy lehet feltudsz mondani kesobb is
2016. nov. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!