Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbaidős segédápoló vagyok,...

Próbaidős segédápoló vagyok, nagyon szeretnék felmondani. Hogy tegyem meg, hogy ne legyen belőle gond?

Figyelt kérdés

Nem akarok tuskó lenni, ezért úgy döntöttem, ledolgozom azokat a napokat, amelyekre ki vagyok írva. Viszont szeretném, ha a következő hónapra a beosztást már nélkülem állítanák össze, ehhez viszont jóval korábban kellene szólnom, nem utolsó pillanatban. Csak félek, hogy a maradék munkanapjaimon kiszúrnának velem.

Tudtok valamit tanácsolni? Ha irodai munka lenne, akkor elintézném egy szimpla "reggel bemegyek és felmondok"-kal, de itt a többiekkel szúrnék ki.



2016. nov. 2. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Ha próbaidős vagy, gond nélkül megteheted, hogy megmondod, másnap már nem mész.
2016. nov. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

De épp ezt akarja elkerülni, nem érted? Hogy a többiekkel szúrjon ki.

Pedig egyébként nincs más lehetőséged. Tudod, mikor írják ki a következő beosztást? Akkor egy nappal előtte szólsz.

Illetve írásban add be.

És tudjon róla a főnökön kívül az is, aki a beosztást csinálja.

Egyrészt csak pár napról lesz szó, azt kibírod.

Másrészt olyan nagyon nem tudnak kiszúrni veled, ápolóként pelenkázol, pakolsz, ételt osztasz, takarítasz, mi egyebet tehetnek veled?

És biztos, hogy ilyen gonoszak?

Az egészségügyben elég nagy a mozgás, sokan felmondanak, nem te leszel az első. Ne félj, a többiek nem fognak beszólogatni azért, mert nem vagy hajlandó alacsony bérért csinálni ilyen felelősségteljes munkát.

Legszívesebben mind felmondanának, ha lenne egyéb lehetőségük.

2016. nov. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De, értettem a kérdést. Viszont ha nem állnoda, és mondja meg, akkor ugyanúgy be fogják írni. Hasonló helyzetben én is voltam.
2016. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel ők is tudják, hogy próbaidő alatt vagy még, ezért a pakliban benne van, nem biztos, hogy maradsz.

Ezzel nekik kell számolni, nem Neked. Ha etikus akarsz lenni, akkor a beosztás elkészítése előtt jelzed, hogy nem számítsanak Rád a következő időszakban, mert még próbaidő alatt készülsz elmenni.

2016. nov. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!