Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti elvállalnátok ezt a munkát?...

Ti elvállalnátok ezt a munkát? (gazdasági vonal) bővebben lent

Figyelt kérdés
Költöznöm is kellene hozzá, vidékről ( vas megye) Budapestre. Nyár óta vagyok munka nélkül, csak annyi félretett pénzem van, hogy egy szobát ki tudjak venni, meg max az első fizetésig elleszek valahogy. Közgazdászként végeztem, két éves ügyvezető asszisztensi tapasztalatom van. Angolul felsőfokon, németül középfokon tudok. 200 nettót ajánlottak, cafeteria fél év után lesz ( +20 ezer ), az alapfizetés évente az inflációval nő. Kicsit keveslem, egy szoba jó esetben rezsistől 60, de inkább 70, Bkv bérlet, stb...holnapig kell visszajeleznem.
2016. nov. 10. 12:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
El, mert nincs más. Aztán ha már BP-en vagy akkor sokkal több helyre tudsz menni, jelentkezni és majd váltasz ahogy tudsz.
2016. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
14%
Külföldön egy segédmunkás 3× többet keres.
2016. nov. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
#2: Igen, és 3-szor annyit is költ. Miközben egy lyukban lakik a többi segédmunkással.
2016. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
27%
"3× annyit is költ". xDDD Ja, mire? Élelmiszerre? XDDDDD Amit külföldről exportálnak és még így is olcsóbb, mint a hazai kistermelők bio-szarja? :D tudod a külföldi árakat? jártál külföldön? 5 emberrel nyomorog? Ember a nyugati albérletek jó ha 10%-al drágábbak, mint a magyarországi.
2016. nov. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Elégséges nevű felhasználónak igaza van, nem értem, miért kellett lepontozni.

És sajnos tény, hogy a több emberrel nyomorgás inkább ránk, olyan fiatalokra jellemző akiknek nincs saját lakása, nem is értem ezt a hozzászólást, hogy külföldön a segédmunkás többedmagával nyomorog együtt...miért, Bp-n egy olyan fiatal, akinek nincs lakása, nem ugyanezt csinálja? Szóval nem értem ezt a hozzászólást.

Sajnos nekem is megfordult a fejemben, h irány külföld, csak nem akarok 40 évesen is szobalány v valami hasonló lenni.

2016. nov. 10. 12:49
 6/22 anonim ***** válasza:
81%

Melyik hülye trollkodik itt már megint?


London külváros 1 szobás stúdió 600 GBP+, belváros 1000-1100 GBP+

Düsseldorf 4-700 EUR attól függően mennyire lelakott (szintén 1 szobás)

Bécs 700-800 EURtól kezdődik


Budapesten belvárosban 200 EUR egy belvárosi szoba, ugyan ennyi egy külvárosi kis garzon.


Messze vagyunk még a nyugati áraktól (meg a nyugati bérektől is)

2016. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
#4: Látszik, hogy életedben nem éltél még külföldön, de még csak nem is jártál, soha. Nem tudom, honnan szeded ezt a sok baromságot, amit ideokádsz, de talán nem onnan kéne tájékozódnod. Amúgy az export kivitelt jelent, külföldről nem tudsz exportálni semmit, ha még a szót se ismered, akkor inkább ne is használd. Csak leégeted magad vele. Ahogy a többi baromságoddal is.
2016. nov. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
Hát kérdező, akkor jó hülye vagy, ha ennek az idiótának hiszel, teljesen világos, hogy te se vagy képben a külföldi viszonyokkal, de még az itthoniakkal se nagyon.
2016. nov. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Mert.miért vagyok hülye? Oke a kinti dolgokkal nem vagyok tisztaban annyira, de a kerdesem nemnis erre vonatkozott. Az itthonikakkal meg miert nem? Aruld el nekem legy szives.mert en is nagyon orulnek, ha mashig, lenne mint ahogy latom ( azaz tobbedmagamban tarsberletben a fizetesem java meg elmegy a lakber+rezsi+bkv szentharomsagra)
2016. nov. 10. 14:21
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
200-ből nem tudsz egyedül albérletet fizetni, és megélni belőle? Ne haragudj, de akkor a pénzgazdálkodásoddal van baj. Többed magukkal az egyetemisták szoktak lakni, később pedig családot alapítanak, esetleg felvesznek egy lakáshitelt.
2016. nov. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!