Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes új munkahely után...

Érdemes új munkahely után néznem ezen figyelmeztetés után?

Figyelt kérdés

Pár napja nagyon udvarias figyelmeztetést kaptam a felettesemtől 1 hét munkaviszony után ("nem kell megijedni, nincs semmi baj, DE....), hogy túl lassú vagyok. Egyébként igaza van, elmúltam már jó pár évvel 40 éves, nem tudok olyan tempóban vakon gépelni 10 ujjal, egyszerre 10 nyitott ablak között váltogatni, 5 különböző adatbázisban keersni egyszerre, mint a 25 év körüli kollégáim, akik épp most estek ki az egyetemről és ezerrel pörögnek.


Én ezen nem hinném, hogy tudnék már változtatni.


Jól látom, hogy ez udvarias figyelmeztetés volt, hogy okosabb, ha a próbaidő alatt inkább más, nekem jobban testhez álló munkakör után nézek?



2016. nov. 11. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Igen, csak nem tudom mit és hol találnál?

én 39 vagyok

2016. nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne. Hacsak nem találsz könnyen mást.
2016. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, de, tudsz rajta változtatni, ha akarsz és hajlandó vagy. Gépelést gyakoroltató progi van egy csomó, a többi meg majd javul magától. De ez az "ennyit tudok, ne is kérjetek tőlem többet" hozzáállás nyilván a munkaadódnak se lesz szimpatikus.
2016. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A gépelés csak egy dolog, sajnos butának és lelassultnak érzem magam a nálam átlagban 15 évvel fiatalabbakból álló csapatban.
2016. nov. 11. 22:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
te érzed tudsz-e még fejlődeni, ha nagyon messze vagy az elvárásoktól jobb ha nézelődsz úgyis csak örökös szenvedés lesz...
2016. nov. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az adatbázis kezelés és gepeles nem kor függvénye, anyukák 55 évesen tanult meg 10 ujjal gepelni könyvből. Az excelhez még nem gyorsnak kell lenni hanem tudni kell mit csinálsz.
2016. nov. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kor kérdése. Azért 1 hét alatt nem lehet csodát várni senkitől. Ha nálunk mindenkit kirúgtak volna, aki "lassú", a cég nem tudott volna bővülni soha. Beszéld meg a feletteseddel, hogy ez alatt mit értett konkrétan, mit tehetnél, hogy fejlődj, és ő (ill. a cég) hogy járul hozzá.
2016. nov. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább tanácskènt fogd fel, hogy kicsit fel kell pörögni. Ha a munka egyèbkènt tetszik ès a lègkör is, akkor fejleszd magad. Ha utána mègis menni kènyszerülsz, akkor is fejlődtèl (gyorsasággal, reakcióidőben stb)

Nem csinálhatom úgy, mint aki már több éve van ott.


S igen, nem hiszem, hogy könnyű lenne új munkát találni.

2016. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a tanácsot. Próbálok felpörögni :)
2016. nov. 13. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!