Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügyes diplomával nem...

Pénzügyes diplomával nem irodai munkát lehet találni?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy lediplomáztam egy nehéz és patinánsnak mondott egyetemen pénzügy és számvitel karon, gazdálkodási és menedzsment szakirányon.


Létezik olyan munka szerintetek ami kicsit színesebb, pörgősebb ezzel kapcsolatban, ahol úgymond lehet "terepre" járni. Rájöttem (mondjuk tudom jókor...) hogy az irodai munkát nem bírom egyszerűen, nyomasztó és monoton, plusz a legtöbb cégnél ezeket a munkákat ilyen 2bites emberek végzik.


Gondolkodtam ilyen rendezvényszervező céghez menni, csak amiket néztem (Meex, Eleven Events, Boom party) ott nincs meghirdetve semmilyen állás.


köszi


2016. nov. 17. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Légy területi képviselő! Mondjuk oda nem kell diploma, a jogosítvány és a saját autó a lényeg, de nem árt ha van diploma is.
2016. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk értelmes könyvelők és kontrollerek vannak, nem monoton a munka se.... előbb talán próbáld ki, ha nem jön be még mjndig lehetsz betanított sori munkás, h megtanuld, mi a monotonitás
2016. nov. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a rendezvény szervezés jelentős része abból áll, hogy irodából telefonálgatsz, e-mailezgetsz meg kutakodsz beszállítók, helyszínek stb-k után?
2016. nov. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!