Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esély rá, hogy normálisan...

Van esély rá, hogy normálisan megtanuljak angolul?

Figyelt kérdés

Egy multinál dolgozom 3 éve, ahova elvárás volt a fluent english. Fel is vettek, mert magyarokkal simán el tudok beszélgetni angolul, az ő mondandójukat teljesen jól megértem.

Viszont viszonylag sok meeting van külföldiekkel (native és nem native), az ő mondandójukat viszont alig értem. Sokkal gyorsabban beszélnek, mint a magyarok, kevésbé artikulálnak, és így nagyon nehéz. Volt már ebből problémám, hogy nem igazán értettem mit akartak mondani.

Gondoltam idővel majd csak belerázódom, de 3 év alatt sem sikerült. Szoktam nézni filmeket angolul, azokat se értem, maximum felirattal.

Viszont a szókincsem az nagyon jó, beszélni és írni is jól tudok, egyszerűen csak a megértéssel van bajom. Van rá esély, hogy egyszer értsem mit mondanak a többiek? Mit tudnék csinálni?

Szívesen dolgoznék külföldön is, rengeteg ország van, ahol szívesen dolgoznék, de ezzel a nyelvtudással esélytelen.

Már nagyon el vagyok keseredve, valaki tudna tanácsolni valamit?


2016. nov. 17. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
3 év alatt hogy nem tudtál keresni egy anyanyelvi angoltanárt, akivel gyakorolsz??
2016. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Dehogy esélytelen.

Én Németországban vagyok szakács német nyelvtudás nélkül. Kb annyira beszélek angolul is, mint te. Csak a félelmeid mondják, hogy esélytelen.

2016. nov. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszer majd raall a fuled. Csak gyakorolnod kene valakivel...


En felsofokkal jottem ki, oke mondjuk volt anyanyelvi tanarom is otthon.

Ertettem oket, de eleinte elegge kellett figyelnem egy-ket emberre aki tajszolassal beszelt.

Most mar csak a paraszt geordie-t nem ertem. Azzal meg lehetne olni, de szerencsere csak teveben mutogatjak a pias fiatalokat, meg Londonban a mekiben latni neha egy-egy csapatot. Kegyetlen hallgatni is.


[link]

2016. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!