Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Adminisztrátornak felvesznek...

Adminisztrátornak felvesznek gyakorlat és végzettség nélkül? Vagy esélyem sincs?

Figyelt kérdés

Lenne munka, de ilyet írtak, hogy kell gyakorlat számlázásban, meg adminisztrációs munkában :S, és én assetom, hogyan kell számlázni. Ha elmegyek, elküldenek?:S Gyorsan tanulok, de csak a számítógéptudás megvan. Mi a véleményetek? Találnak másik kétszáz alkalmasabb személyt?:D De a vicc, hogy először szalagsoron kell doglozni:D, nem mondták, meddig tart ez, de engem nem zavar, csak reménykedem, hogy ezzel már ki is vannak ütve a kényesebb nők:D.

Mi a véleményetek?

Sürgős, holnap akarok elmenni. Segítsetek tanácsokkal, pls.!!!


2010. ápr. 29. 17:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul fogalmaztam :S. Adminisztrátornak :S...
2010. ápr. 29. 17:38
 2/8 anonim ***** válasza:

Adminisztrátort keresnek,de szalagsoron kellene kezdeni?:S Lehet,hogy ez megint valami gagyi állásajánlat,nem árt résen lenni.

Ha adminisztrátor szeretnél lenni,a fogalmazásra és helyesírásra ügyelj kicsit jobban.

2010. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ez egy meghirdetett állás, akkor biztos valóban 200an fognak rá jelentkezni, és olyanok, akinek van gyakorlata is.

Ennek ellenére menj el, mert ha meg sem próbálod, akkor cseszheted.

2010. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első válaszoló ba@szd meg!!!!!!!!!!!!!! Tudok helyesírni....

Második válaszolónak köszi!


Elmegyek, rábeszélt a barátnőm is.

2010. ápr. 29. 18:11
 5/8 anonim válasza:
57%

ő csak annyit mondott figyelj egy kicsit oda jobban

sztem nem kéne egyből bazĐmegozni

Hülye Pic$a!! Am meg nem értem mért akarsz olyan munkát amihez eszed sincs meg képzetséged sincs sztem semmi esély. hisz a feltételeket nem teljesited amiket elvárnak vagyis leirtak. na ennyi. álj ki kurvÄnak.

2010. ápr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Az első válaszolónak igaza van!

Ha már tudsz helyesen írni, akkor tanuld meg a "helyesfogalmazást" is :D

2010. ápr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kösz az értéktelen hozzászólásokat...

Nem mindegy nektek, hogy én hogyan írok ide???


Nah, mindegy, ez van...


Kaptam már értékesebb hozzászólásokat is :s...

2010. ápr. 29. 19:54
 8/8 A kérdező kommentje:
És állj te szép fiúnak!!!!!!!! Mert biztos fiú vagy...
2010. ápr. 29. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!