Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten milyen fizetést...

Budapesten milyen fizetést kaphat egy gazdaságinformatikus mesterszakot végzett személy?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most végzem a gazdaságinformatikus mesterszakot Szegeden, és Budapesten szeretnék elhelyezkedni. 2,5 éve dolgozok részmunkaidőben fejlesztőként. Szegeden már kiismerem magam, de Budapesten milyen fizetést tudok kérni? A fejlesztést is szeretem, de szeretném magam kipróbálni kicsit gazdaságibb jellegű feladatkörben is, akár a munkaidő egy részében, gondolok marketingre, versenytársak elemzésére, menedzsmentre, valamint a dizájnolás is érdekel. Hiszen mégiscsak gazdaságinformatikus vagyok, a fejlesztésen kívül sok minden másban is hasznomat veheti egy cég, és érdekelne is. Ilyen vegyes munkakörre startupnál, közepes cégnél, vagy multinál lenne leginkább lehetőségem? Vannak ezek között fizetésbeli eltérések?

2016. nov. 20. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Business Analyst/Rendszerszervező a pozíció amit keresel. Bruttó 450+Caf körül van a fizetés az elején.
2016. nov. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fejlesztőként én kezdésnek olyan 250 nettót mondanék helyből (mint minimum), más munkáknál meg általában kezdésnek inkább 200+ nettó van általában. De aztán ez most annyira pozíció függő, hogy nem lehet nagyon mit mondani. Nem hinném, hogy jelentősen nagyobbak a fizetések mint Szegeden.
2016. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Kb 50%-al nagyobb a kezdő fizetés mint Szegeden.
2016. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hmm köszönöm az eddigi válaszokat, úgy látom elég vegyes vélemények érkeztek. Szegedi ismerőseim akik Budapestre mentek 650-750 bruttó fizetést kaptak ott, pár év tapasztalattal. Nem tudom ez mennyire függ attól hogy mekkora céghez megy az ember. A startupokról mi a véleményetek? Érdemes oda menni? Lehet hogy ott nagyobb eséllyel kapnék vegyes munkakört nem?
2016. nov. 21. 22:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezek teljesen reális összegek. 3év főállás után a 600-700k az ma egy elvárható fizetés igen.
2016. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minél kisebb cég, annál nagyobb az esélye hogy több feladatod van ez így van. Multinál folyamatok vannak, azok felbontva több emberre.
2016. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Szegedi ismerőseim akik Budapestre mentek 650-750 bruttó fizetést kaptak ott, pár év tapasztalattal. "


De te pályakezdő vagy lényegében. Az ilyen suli melletti diákmeló azért nem egyenértékű a főállású munkával. Meg azért én ezeket a számokat is kicsit felfelé húzottnak tartom, ennyire egyáltalán nem általános, hogy röpködnek a százezrek. Egy 750-es tisztán leadózott bruttó már millió fölötti teher egy cégnek. Zsebbe meg katázva félig adót csalva más tészta.

2016. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen igazad van utolsó, én valóban csak 20 órában dolgoztam hetente 2,5 évig, nyilván nem is várok azért ilyen magas fizetést. És akkor ha egy startupnál többet kell dolgozni, akkor várhat az ember akkora fizetést mint egy multinál? Meg valahogy egy sokkal barátságosabb csapat képe lebeg a szemem előtt ha egy kisebb cégre gondolok, mint ha egy multira.
2016. nov. 21. 23:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, te Budapesten élsz és naprakész piaci információd vannak? Én igen. És azt látom, hogy van olyan akinek már 1 év után megadják a bruttó 550 ezret annyira nincs ember.
2016. nov. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem zsebbe, hanem bejelentve minden forintra legálisan.
2016. nov. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!