Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten milyen fizetést...

Budapesten milyen fizetést kaphat egy gazdaságinformatikus mesterszakot végzett személy?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most végzem a gazdaságinformatikus mesterszakot Szegeden, és Budapesten szeretnék elhelyezkedni. 2,5 éve dolgozok részmunkaidőben fejlesztőként. Szegeden már kiismerem magam, de Budapesten milyen fizetést tudok kérni? A fejlesztést is szeretem, de szeretném magam kipróbálni kicsit gazdaságibb jellegű feladatkörben is, akár a munkaidő egy részében, gondolok marketingre, versenytársak elemzésére, menedzsmentre, valamint a dizájnolás is érdekel. Hiszen mégiscsak gazdaságinformatikus vagyok, a fejlesztésen kívül sok minden másban is hasznomat veheti egy cég, és érdekelne is. Ilyen vegyes munkakörre startupnál, közepes cégnél, vagy multinál lenne leginkább lehetőségem? Vannak ezek között fizetésbeli eltérések?

2016. nov. 20. 18:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen, Budapesten, ráadásul programozóként dolgozok es nagyon érdekelne hogy hol röpködnek így a százezrek :D 550 bruttó kezdőként, hol?
2016. nov. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem kezdőként ahogy mondtam hanem egy év után. A többit privátban leírtam.
2016. nov. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!