Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudtok olyan munkákat, szakmák...

Tudtok olyan munkákat, szakmákat ajánlani amik hosszabb távon kevésbé megterhelő a szervezetre nézve és kevésbé káros? Munkát szeretnék váltani.26-éves férfi vagyok.

Figyelt kérdés

2016. nov. 22. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha valamire jutni szeretnél, akkor muszáj keményen dolgozni. Pláne ilyen fiatalon ne legyél még biztonsági játékos. Persze ezalatt nem azt értem, hogy puszta kézzel vidd ki a használt uránt a paksi blokkból, de ne sajnáld annyira azért magad.

Mindenképp kerüld el a MOL-t százhalombattán, ennyit egész biztosan tudok javasolni. Nem egy ismerősünknek lett (természetesen nem bizonyíthatóan) tartós egészségkárosodása az ottani levegőtől.

2016. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Játék teremben krupié.
2016. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nincs ilyen munka. Mindegyiknek van károsító hatása.
2016. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van mindennek káros hatása, például hiába vannak azok a csoda védőszerelések mégis eléggé tönkreteszi az ember szemeit a hegesztés. Olyan kellene ami keresett, kevésbé káros. Nem akarok úgy járni mint sokan, hogy fiatalon megterhelik magukat és öreg korukra meg a gyógyszerre kell költeniük.
2016. nov. 23. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!