Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 400 ezer fizetési igény...

Nettó 400 ezer fizetési igény pályakezdőként sok? Bp-n

Figyelt kérdés

ifrs területen

bgf-pszk és bme gtk msc számvitel diplomák (+mérlegképes, acca)

angol, német nyelvtudás, 1 év összeszedett tapasztalat gyakornoki állásokból (bankok meg egy BIG4 cég)

ez sok? vagy esetleg lehetne többet is kérni?



2016. nov. 22. 20:33
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
38%
Szia, hasonló paraméterekkel került be haverom egy itteni multihoz. Őt bruttó 450-el vették fel és szerintem ennyi tapasztalattal ez a teteje, ennél többet csak fejlesztőként lehet elcsíni. 2évet lehúzol valahol utána a nettó stabilan meglesz. Hajrá!
2016. nov. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
24%

Elfelejtettem a jelszavam (tegnap regisztráltam xd)


22:24


Tudtommal nem szakdolgozatot írok, mobilról írok biztos vagyok benne, hogy több nyelvhelyességi hibám is van, például nem teszem ki a vesszőt minden tagmondat határán. juj. Dobtam egy jutalomfalatot olyanoknak, akiknek az érvelési eszköztára a 0-hoz konvergál és le tuják vezetni a frusztrációjukat ezzel. Volt is egy ilyen Tibi atyás kép.



# 17


Fejezd már be az offolást, kutya nem kíváncsi arra, hogy kivágtak a "nehéz" egyetemről.


# 19


Bme-n alapból f vizsgákat csináltunk, aki international accounting sepcializáción volt

akinek volt egy kis esze az megcsinálta a többit is

egybkén bgf-en is meg lehet már szerezni a psz képzéssel párhuzamosan

2016. nov. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
7%

Belső ellenőrnek általában több éves tapasztalattal vesznek fel valakit, azért keres 400 ezret az ismerősöd.

Biztos valamiben többet tudott nyújtani, mint egy átlag pályakezdő (tdk, erasmus, summa cum lade diploma stb.)

2016. nov. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
10%
Ja, az én mobilomon is van egy "be-e" és "meg-e" filter. :D Leírok valamit helyesen, és kijavítja magyartalanra. Csúnya, rossz mobil.
2016. nov. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
20%
Magyartalanra? Off
2016. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
0%

#15: ja értem, tehát akinek nehéz az orvosi az biztos hülye. Nyilván nem is nehéz szak csak hülyék oda az emberek :D ha hallanád magad...


#20: nem talált, gondolkodj még.


#22: nem vágtak ki, nem magadból kéne kiindulni.

2016. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
69%
Én most GTK-ra járok orvosi után (nem kibuktam), és a nagyon intelligens embereket ismertem meg itt. A kérdező nehéz szakot végzett, és te anélkül ítélkezel, hogy lenne róla bármi fogalmad. Ilyenkor kéne inkább csöndben maradni és visszamenni inkább patosz metszeteket nézegetni. Bocsi az offért a többieknek.
2016. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
0%
Nézegetem ne aggódj. De nem értem, aki orvosit végzett, az minek végez gtk-t, de mind1.
2016. dec. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
71%
Pl. azért mert sokszor egy orvoslátogatónak mind a két végzettséget kérik, és a tízszeresét lehet vele keresni mint rezidensként xopni évekig?
2016. dec. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy orvoslátogató kb az orvosi társadalom legaljának számít, ha már érdekel. Személyes véleményem pedig, h annak felesleges orvosi végzettség, csak reklámoz.
2016. dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!