Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 400 ezer fizetési igény...

Nettó 400 ezer fizetési igény pályakezdőként sok? Bp-n

Figyelt kérdés

ifrs területen

bgf-pszk és bme gtk msc számvitel diplomák (+mérlegképes, acca)

angol, német nyelvtudás, 1 év összeszedett tapasztalat gyakornoki állásokból (bankok meg egy BIG4 cég)

ez sok? vagy esetleg lehetne többet is kérni?



2016. nov. 22. 20:33
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
70%
49%-os nincs tisztában azzal, hogy mennyit lehet keresni egy orvos-közgazdász kombóval. Nem véletlenül van ilyen posztgraduális képzése a Corvinusnak.
2016. dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Lehet felesleges, de sokszor KÖTELEZŐ.
2016. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
0%
#31: de van, ezt nem tudom honnan vetted, látom csak fröcsögni tudsz. Am meg egy sima orvos "monóval" is sokat lehet keresni, de látom neked meg erről nincs fogalmad.
2016. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
54%
IFRS mint büfészak? Végezze el, aki leszólta...
2017. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
56%
Nyilván ezt a kérdést is a kereslet-kínálat függvénye határozza meg. Ha jól adod elő magad, meggyőző vagy, akkor miért is ne kereshetnél ennyi. Azt majd ha felvételizel, de a cégek nem kínálnak ennyit és nem vesznek fel, akkor elgondolkodhatsz, hogy van-e kereslet ennyiért. Szerintem nem sok, amit írsz, a kérdés a cégek mit tartanak erről. Azt szokták mondani, hogy egy jó nevű, az adott szakma körében meghatározó szereppel rendelkező céghez érdemes elmenni kezdőként, akkor is ha egy kicsit kevesebbet fizet, azt 2-3 év gyakorlat után sokkal nagyobb lehetőségek nyílnak meg más cégeknél egy ilyen gyakorlat, munkatapasztalat után. Próbáld meg a BIG4-nél azt akár belső pályázat útján menj egy olyan vállalatába, amely külföldön van és ott nyilvánvalóan többet keresnek.
2017. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
82%

amúgy érdekes, hogy egyesek vannak olyan okosak, hogy egy "ifrs-képesített" embert leszóljanak, de azt valahogy nem tudják feldologzni, hogy a kereseted teljesen mástól függ,mint a könyvtárban töltött órák száma.


én pontosan ugyanabban a helyzetben vagyok ,mint a kérdező és én is ugyanezeket a feedbackeket kapom a környezetmtől :DD

2017. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
69%
Az "Egyetem sz.rt sem ér" kezdetű nótát mindig az fújja, akinek nincs. Ja, meg mindenki végigpiálja a szülei pénzén, aha, pont nem. :/ De még ha úgy is van, ezek a hallgatók mégiscsak bejutottak valahogy az egyetemre.
2017. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
78%

és mindenki, akinek felsőfokú végzettsége van az csak mekis munkanélküli lehet, aki elkényesztetett és nem tud semmit a ríl lájfról!!!

csak azazigazi melo ami kézzel fogható tárgyat állít elő!!négy4

2017. febr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
68%

az msc meg az acca nyilván rengeteg nyom, plusz a két nyelv

a gond inkább az 1 éves tapasztalattal lesz, amit gyakornokként töltöttél el

azért valljuk be, gyakornokként nem sok érdekes dolgot engednek csinálni, főképp, amihez felelősség is kell


a mostani munkahelyemen félévig én is gyakornok voltam, diploma megszerzése után pedig felvettek rendesen, csak utána kaptam meg a fontosabb feladatokat is

jelenleg nettó 190-et kapok, de most vagyok azok a szinten, ha elmennék máshová, már kérném a nettő 250-et, vagy valamennyivel többet, ennyi tapasztalattal (az msc-t most csinálom)


szóval szerintem a nettó 400 tényleg sok, még 350-et is sokallom, de egy próbát lehet megér, aztán majd eldönti a cég, hogy így is felvesznek-e

2017. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!