Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriai munkalehetőség mit...

Ausztriai munkalehetőség mit tegyek?

Figyelt kérdés

Neten találtam ausztriai gyümölcsüzembe csomagolókat kereső állásajánlatot.

Felvettem velük a kapcsolatot telefonon keresztül és a szállásért 200 eurót kérnek előre elvileg a német szerződés kötéskor kint a munkahelyen de előtte küldenének ki egy magyar szerződést amit vissza kell küldeni.

Ja meg email címre kéri az adataimat a személy igazolvány számommal.

Egy kicsit elbizonytalanodtam mert elvileg a kimész akkor az lenne a szokás hogy majd az 1. havi fizetésből vonják le nem?

Megy a személyigazolvány számom minek kelhet neki?



2016. nov. 24. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

'a szállásért 200 eurót kérnek előre'


KAMU. Munkalehetosegert penzt kerni barmilyen indokkal illegalis, ezt ok is tudjak, azert alcazzak 'szallaskoltsegnek', hogy nehezebben lehessen belekotni.

2016. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell az adatod mert csalást hoz létre a nevedben . Egyrészt milyen gyümölcs terem most ? Személyesen se lehet biztos dolgokat elintézni nem hogy virtuálisa . Másrészt bármilyen címen elkért pénz munkaközvetítő által csalás . Ezek után ha valós lenne az fekete meló és te koppansz .
2016. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kamu.
2016. nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!