Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elítélendő, hogy 22 évesen...

Elítélendő, hogy 22 évesen itthon ülök, mivel semmihez nem értek ami kelendő a munkaerőpiacon és nem találok munkát 3 hónapja?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul választottam pályát, hiába szereztem diplomát egyetemen, annak semmi értéke nincs a munkaerőpiacon, ilyen szakon végzett embereket nem alkalmaznak sehol. A nyelvtudásom se túl erős, angolul tudok középszinten. Konkrétan elszórakoztam 3 évet az életemből. Már úgy értve, hogy tanultam rendesen, csak feleslegesen.


Úgy gondoltam pályát váltanék, csak már kicsit késői így...meg nem tudom finanszírozni sem, viszont munkát se találok amiből fedezhetném majd a kiadásokat. Ez egy ördögi kör.


2016. nov. 25. 20:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

"sak az a jó ember, aki ember, aki dolgozik" egy komcsi toposz, ami benne ragadt a fejekben."



jaja, tök igazad van! mert a nem dolgozó, és emiatt éhenhaló/másokon élősködő ember is jó ember, max nem húzza sokáig főleg így télvíz idején.

2016. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Hidd el nekem nem kell ezekhez a munkákhoz olyan hűde nagy kézügyesség. Betanításon mindenki meg tudja tanulni. Egy idő után már csukott szemmel is össze tudod rakni, napi 8-12 óra után. Csináltam én is még diákként. Monotonitástűrés kell hozzá leginkább. Gondolkodni se kell hozzá, számomra pont ezért volt szívás. Egyszerűen nem telt az idő.
2016. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
43%

Már megint Balázska szenvrd.

Hol az osztrák segély.

2016. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"Kétlem, hogy ott ilyen munka folyik...szerintem sokkal nehezebb és keményebb műveletek, nem pakolgatás. Abban semmi nehézség nincs. "


Én dolgoztam gyárban pár évet. Mert úgy voltam vele, hogy ez is több mint a semmi. Életemben nem voltam még gyárban, de nem volt nagy dolog betanulni. Nagy kézügyesség sem nagyon kell. Nekem pl: az volt a feladatom, hogy 4 csavart becsavarjak, egy elektromos csavarhúzóval ami felülről volt rögzítve, és a szalagon lévő eszköz pont a csavarhúzó alatt állt meg. Nekem csak annyit kellett csinálnom, hogy a csavarhúzót lehúzom, és se perc alatt már bent is van a 4 csavar. Minden adott volt. Én szó szerint 2 balkezes vagyok, de ez nem igényelt kézügyességet. A legtöbb munka ebből állt. Inkább monoton mint nehéz meló van a gyárban.


Egyébként a nem akarásnak mindig nyögés a vége.

2016. nov. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha itt nem akarsz válaszolni,akkor írhatsz privátban.

Milyen végzettséged van? Ha úgyis otthon ülsz akkor megtanulhatnál valamilyen idegen nyelvet és felvennének valami irodába vagy call centerhez.

Nem ámítalak,#ar dolog operátorként melózni.

Én Kelet-Magyarországon dolgoztam operátorként 4 műszakban és a munkatársaim többsége a nem idén barnult Rikárdók voltak,szóval még beszélgetni se tudtam senkivel,mivel az ő szintjük,na mindegy hosszú.

Egyébként fiú vagy lány vagy? Akár egy okj-s szakmát is elvégezhetnél,hiszen 25 éves korig ingyenesen el lehet végezni.

Ismerősi körömben nem egy ember végzett el egyetemet vagy szerzett más szakmát.

2016. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!