Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan személy, aki...

Van itt olyan személy, aki szereti a munkáját és délelőtt már nem a munkaidő végét várja? Tehát nemcsak azért végzi (csinálja), mert "muszáj valamiből megélni", hanem szereti "élvezi" is amit csinál. (Többi lenn. )

Figyelt kérdés

Itt nem kifejezetten az anyagi megbecsülésre gondolok.


Inkább olyanok válasza érdekelne, akik fizetség nélkül is szívesen végeznék azt a munkát, ami örömet okoz nekik. (tudom mindenki pénzből él.)


Ha léteznek ilyen személyek és hajlandók is megosztani azt az infót, hogy mit csinálnak/dolgoznak, akkor annak örülnék és előre is köszönöm nekik!


Komoly, normális válaszok érdekelnének!



#munka #öröm #munka boldogsága #öröm a munkában
2016. nov. 29. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én.

Igaz most itthon vagyok a két éves kislányommal, de részben nagyon várom, hogy megint dolgozhassak.

Rendezvényszervező vagyok, nagyon szeretem a pörgést, a szervezést, az intézkedést, amikor sikerül mindent, mindennel összehangolni, minden és mindenki időben a helyén van és minden úgy zajlik le, ahogy elképzeltem.

És már azt is megtanultam, hogy a fennakadás van, akkor nem esek kétségbe, hanem azonnal intézem.

Szóval igen, én szeretem a munkámat. MIndezek ellenére, persze van olyan nap, amikor nekem sincs kedvem bemenni, de ez ritka

2016. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
18%
Az ilyen semmitevő, vakvilágba okoskodó rendezvényszerzők véleményére ne adj, kb. olyan mintha otthon ülne, egész nap gépeznek valami irodában azt szarnak mindenre.
2016. nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
na igen, gondolom azok szeretik a munkájukat akiknek könnyed, változatos munka jutott, de nem jut mindenkinek...
2016. nov. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Látom megjöttek az iligyek
2016. nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

tervezomernok vagyok autoiparban, szeretem a munkam, de ingyen nem csinalnam, mert nem akarok ehenhalni :)


De szerencsere nem is kell, jol megfizetnek. Nyilvan ebben is van olyan ami kevesbe erdekes, de az elet nem permanens vidampark.

2016. nov. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Szeretem, java programozó vagyok.


Közhely ugyan, de nekem a munkám tényleg egyben a hobbim is. Jól megfizetnek, de ha csak átlagbért kapnék érte, akkor is ugyanazt csinálnám.

2016. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Igen, teruleti kepviselo vagyok.

Valtozatos, uj hely, uj emberek. Egyedul dolgozom, nem liheg a fonok a nyakamban. Barmikor megihatok egy kavet, beszelgerhetek. Sot kell is!!

A lenyeg, hogy a nap vegere kesz legyem az aznapi teendő.

Nem fizetnek agyon, de szeretem csinalni.

2016. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek a válaszát!
2016. dec. 1. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!