Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Betanított gyári munkán kívül...

Betanított gyári munkán kívül milyen munkákra van esélye egy ilyen fiatal pályakezdőnek?

Figyelt kérdés

Komoly kérdés, nem trollkodás!

Szóval van egy gimnáziumi érettségim, egy középfokú angol nyelvvizsgám és egy 3 éves egyetemi képzésben szerzett diplomám, amivel szakmában nem tudok elhelyzekedni, nincs rá kereslet a munkaerőpiacon.


Szóval betanított gyári munkán kívül mire jelentkezhetek még, amire reális esélyem is van bekerülni.

Illetve diplomát, nyelvvizsgát tagadjam le mindenképp? Úgy tudom azzal túlképzett vagyok oda.


2016. dec. 7. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ügyfélszolgálat.
2016. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a "túlképzett" már nem létezik. A BA meg nem is túlképzés sehova, ne tagadj le semmit. Adminisztráció, recepció, ilyesmi.
2016. dec. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
BSc képzést végeztem, nem BA-t. Lényegtelen igazából, csak gondoltam pontosítom..
2016. dec. 7. 22:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
bocs, de nem kell letagadni. Melyik megye? Ismerősöktől próbálj állás felől érdeklődni.
2016. dec. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sz-Sz-B és H-B megye. Máshol nem igazàn nézelődök, költözéshez nincs tőkèm, fizetést se kapnék annyit, hogy albit tartsak fenn egyedül.

Ismerőseim se tudnak segíteni sajnos.

2016. dec. 7. 22:35
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Naphosszat írogathatsz kérdéseket a gyakorikérdésekre, az már elég jól megy neked.
2016. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Munkaügyiben jelentkeztél? F? L? hány éves vagy? mi a szakma?
2016. dec. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Foallasu gyakoris rinyagep, szerintem ez megfelel neked!


Fäszert nem tiltjak mar ki innen..

2016. dec. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Simán felvesznek, kivéve ha földtudomány szakon végeztél. Akkor jól kupán vágna, hogy ne írj ki több idióta kérdést.
2016. dec. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Eladó, gyorséttermi munkatárs, postás, adminisztrátor, épłtőipari segéderő stb.
2016. dec. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!