Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy kamionosnak 4 hetre...

Egy kamionosnak 4 hetre mennyi lenne a bere?

Figyelt kérdés

A mostani fizetesem eleg gyer, azon gondolkozok hogy a fonok ele allok es ha nem kapok ennyit meg ennyit havonta, akkor mashova megyek.


4 Hetre mennyi lenne az optimalis itthon? En olyan min. 470 re gondoltam, mashol 500 at is igernek 3 hetre, de mivel szeretem a ceget ennyivel szerintem.meg lennek elegedve. Velemeny?



2016. dec. 8. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

A kamionosok fórumában talán többet tudnak segíteni, regisztrálj be oda.

[link]

2016. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ajánlatos pontosan kérdezned,egyértelműen írnod,mert 5 személy, 6 féle képpen értheti! :))


Először is,nem írtad,hogy kamionos vagy-e vagy sem? Nem írtad, hogy jelenleg Magyar cégnél dolgozol, nemzetközi viszonylatban kamionosként és úgy kérdezed? Vagy épp utcaseprő vagy? 4 hétre Te mennyit kapsz?


Egyszerűen zagyvaság az egész, mert többféleképpen lehet értelmezni a kérdésed!

2016. dec. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!