Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért terjed az hogy hegesztők...

Miért terjed az hogy hegesztőként hatalmas vagyonokat lehet itthon is (! ) megkeresni?

Figyelt kérdés

Én is megpróbálkoztam vele, szomszéd városba átjártam, minimálbérrel szúrták ki a szemem. Ok ráfogtam arra hogy pályakezdő vagyok, nincs tapasztalatom stb...

De ismerek olyat, akinek sok év tapasztalata van, minősített, külföldön nagyon jól keresett, nagyra értékelték a munkáját, a munkáltatók versengtek érte. De családi okokból haza költözött, itthon jelentkezett egy munkahelyre, és neki is minimálbérrel akarták kiszúrni a szemét.


2016. dec. 8. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Menjél informatikusnak! Ha be tudod kapcsolni a gépet már fél milllió az alap és úgy kapkodnak majd érted hogy a titkárő lesz.p örömében majd ...
2016. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
húzz már innen Balázs, senki nem kíváncsi a hülyeségeidre.
2016. dec. 8. 22:16
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Balázs! Menjél hegesztőnek! :D
2016. dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
66%

Mert itt álomvilágban élnek az emberek.


A legjobb mikor látom h írják lehet menni Dunántúlra gyárba dolgozni szállással...csak azt nem tudják h 12 órás munka van, ami alatt nincs időd enni, inni vagy wc-zni, szállón romàkkal vagy, akik ellopják a cuccaidat, legtosszabb esetben befenyítenek és a fizetésedet is adhatod oda nekik....de a lènyeg, hogy a VAN MUNKA, CSAK AZ NEM DOLGOZIK AKI NEM AKAR. De így ki akar, őszintén?

2016. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy haverom informatikus céghez elintézte, hogy felvegyenek kisegítőnek, velem telepítették a gépeiket, mikor meghalt a rendszer, vagy új gépeket, progikat kapnak.

A legviccesebb az volt mikor az 59 éves fővezér behívatott, hogy megkérdezze, excelben, hogyan lehet kiíratni a szórást egy adathalmazra. Azt hittem viccel és nevettem a poénján, erre kirúgott :)

2016. dec. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 goaus ***** válasza:
Kint is csak a jo hegesztőket becsülik ám meg, a keleti olcsó munkaerő miatt a sima alaphegesztők alig kapnak többet mint minimál. Az igaz, aki viszont 3-4 eljárással tud röntgen alá szép varratokat, úgy él mint otthon a milliomoscsemeték, gyakorlatilag gond nélküli élet.:) Otthon egy percig nem csinálnám. Amugy azért terjesztik, hogy menjen el az ember tanulni, mert egyre kevesebb a hülye aki képes 100-200ért csinálni. Multkor hívott egy fehérvári cég, kérdezi fizetési igényt, mondom egy milla netto és 30 nap fizetett szabi. Kérdezte most hülyéskedek, vagy mi, mondtam nem, fél millát még engedtem is, mivel otthon valamivel olcsóbb az élet meg van ház.:)) Utána nem kerestek többet.:D
2016. dec. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!