Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak, ha életképtelen...

Mit csináljak, ha életképtelen vagyok a kapitalista rendszerben?

Figyelt kérdés
Csak kaja kell minden nap plusz meleg fekhely. De dolgozni nem tudok, mert nem értek semmihez, alkalmatlan vagyok mindenre, nem állok helyt a kapitalista versenyben. Szóval mi legyen? Öngyilkosság vagy egyéb alternatíva? Valahogy vegetálva el tudnék tengeni pènz nèlkül?
2016. dec. 8. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
eljársz egy gyárba biorobotnak. arra mindenki alkalmas. még egy majom is, ha betanítják. nekem a szellemileg visszamaradott ismerősöm is kapott melót, akkor neked is megy.
2016. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
84%

Nézz körül pár budapesti aluljáróban. Ugyan van, aki önhibáján kívül lett hajléktalan, a többség egyszerűen csak nem hajlandó dolgozni. Ők aztán igazán élik az antikapitalista életet! (irónia.)

Olyan nincs, hogy nem értesz semmihez, és semmit sem szeretsz. Járj nyitott szemmel a világban, próbáld ki, amire van lehetőséged; egyszer meglesz, amit szívesen csinálnál.

2016. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam már a hajléktalan léten, de inkább valamilyen erdőben laknék.
2016. dec. 8. 22:50
 4/12 anonim válasza:
85%
A hajléktalanokat (akik direkt azok!) megvetik. Szeretnél így élni? :/
2016. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Elmondanám hogy dolgozni minden más rendszerben kell és kellett is mindig....
2016. dec. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#4 nem èrdekel mások vélemènye

#5 de kommunista rendszerben mindenki kapott munkát, most aki nem felel meg tökéletesen a piaci követelmènyeknek, az sosem fog dolgozni...én meg ilyen bóvli vagyok aki sehova se kell max. olyan munkákra amiknél még a hajlèktalan lét is jobb

2016. dec. 8. 23:00
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
menj el szerzetesenek, kapsz kaját ilyesmi...
2016. dec. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
az a baj református vagyok
2016. dec. 8. 23:19
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
marad a csövezés vagy a hitmegtagadás :D
2016. dec. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Az Észak-Koreai Demokratikus Köztársaság téged is vár szeretettel.


Lehet, hogy ez sokaknak nem fog tetszeni: már az ősidők óta az a világ lényege, hogy a legjobb alkalmazkodási képességgel bíró élőlények maradnak fent, a gyengéje elhullik. Te vagy az egyik legjobb példa arra, hogy -szerencsére nem olyan durván- ez még mindig működik. Bocs.

2016. dec. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!