Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bruttó 235 000 forint milyen...

Bruttó 235 000 forint milyen kezdőfizetés?

Figyelt kérdés
Nemrég álláslehetőséget kaptam a gyakorlati helyemen. Az összeg nettója kb. 155 000, plusz úgy 20 000 cafeteria. Én szívesen elvállalnám, mert nekem ennyi pénz egyelőre elég lenne (23 éves vagyok, első munkahely, projektasszisztens pozíció). A szüleim szerint ez annyira nem sok, és szerintük keresgéljek még, mert lesz jobban fizető is. Viszont nem merem eluatsítani, mert ki tudja, kapok-e valaha bármit is. Mit gondoltok? Van egy kis garzonom, szóval csak rezsit kell fizetni (havi 25 000), a többi megmarad.
2016. dec. 11. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
0 hoz képes jó. Nem innen kell nyugdíjba menned.
2016. dec. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Röhejesen magas kezdőfizetés egy projektasszisztenshez. Kezdő mérnökök nem keresnek ennyit (nem mérnökinfósokra gondolok)
2016. dec. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el, húzz le 1-1.5 évet, és utána keress másikat ha nem vagy elégedett.


Pályakezdőként az 1. munkahelyet a legnehezebb megtalálni, ahol gyakorlatot gyűjthetsz, neked meg tálcán kínálja az élet.


A szülőknek meg mindig vannak ilyen jó ötletei, hogy ennyiért meg annyiért ne menj dolgozni fiam, aztán majd 2-3 év állás keresgélés után marha jó lesz elmenni még ennyiért sem valami nem szakmába vágóba. (a szülők általában régen elfelejtették, hogy ők is voltak kezdők)

2016. dec. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én egy sima adminisztrátor vagyok, főiskola és angol nyelv kellett csak hozzá, és 240 bruttóm van+bérlet.

Én nem érzem egyáltalán soknak, ne mondjátok már, hogy kezdő mérnökök kapnak ennyit, mert lehidalok.

Pár évet akarok max itt lenni, hogy legyen rendes munkatapasztalatom és utána lépek is innen tovább mert szerintem ez egyáltalán nem sok.

Bár kezdetnek tényleg nem rossz, szerintem vállald el, max idő közben váltasz.

2016. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
a project aszisztens is csak egy adminisztrátor a jól hangzó név ellenére :)
2016. dec. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Kezdetnek jó. Ha szakmádba vágó vagy ebben az irányban mennél tovább később, mindenképp vállald el. Ha sokat keresgéled a bruttó 500 ezer forintos kezdőfizut, lehet sokáig munka nélkül maradsz.
2016. dec. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs jobb, vállald el, ha találsz jobbat: lépj!
2016. dec. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egesz jo, en is hasonlo poziban vagyok, kb. 30-cal kapok tobbet.
2016. dec. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Maradj, első melónál a pénz irreleváns, kell mihamarabb 1-2 év tapasztalat, aztán figyelni, hogy van-e lehetőség cégen belül projektmenedzsment irányba, mert abban már van pénz is.
2016. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szuper! az első helyet mindig minél hamarabb el kell fogadni.

Azt javaslom, ha szakmádon belül vagy minimum 2 ! évet húzz le itt, utána dönts.

2016. dec. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!