Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SPAR árufeltöltő diákmunka 15...

SPAR árufeltöltő diákmunka 15 évesen?

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnék dolgozni, kell a pénz. (A szüleim nem tudnak nekem megvenni mindent, és nem is várom el.) Jogilag dolgoztatható vagyok nyári szünetben szülői engedéllyel a 15. betöltött életévemmel.

De a SPAR álláshirdetésben minimum betöltött életkornak 16 év van leírva. A TESCO-ba tudtommal felvennének, de róluk csak rosszat hallottam, és inkább a SPAR-ba ajánlották a jelentkezést. Ha írok az itteni SPAR üzletnek egy "motivációs levelet", amivel a korom ellenére is jelentkeznék a munkára, talán felvennének, behívnának, (...) vagy felesleges próbálkoznom?

Az akaratommal nem lenne probléma, (nagyon szeretném ezt a munkát és valósznűleg az erre a kérdésre érkezett válaszok negatív mivoltja ellenére is jelentkeznék) és a feladataimat igyekszem a lehető legjobban elvégezni.


Tudtok valami információt írni erről helyzetről? Tudtok tanácsolni, ajánlani valamit? Érdemes próbálkoznom?


A válasz(oka)t előre is köszönöm! 15/F



2016. dec. 12. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen nincs törvnyi akadálya, de ne a SPAR-ban jelentkezz, hanem egy iskolaszövetkezetnél.
2016. dec. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, az iskolaszevetkezeten belül/által gondoltam, hogy írok nekik. Azt tudom, hogy törvényileg akadálymentes lenne ez, de az más kérdés, hogy a SPAR emberei hogyan vélekednek erről. Köszönöm a választ!
2016. dec. 13. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Én diákszövetkezetnél dolgoztam, de a legtöbb partner 16 éven alulit nem akart alkalmazni, mert macerás. Tehát hiába a nyári engedmény szülői engedéllyel, mi a 15 éveseket mind elküldtük, majd ha betöltötték a 16-ot jöjjenek vissza.
2016. dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hali, ha szeretnéd tudok mesélni én 16 éves koromtól dolgozom nyaranként spárnál és suli mellett szünetbe vagy hétvégén is szoktam menni. 18/F
2016. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!