Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2012-be végeztem el a hegesztő...

Beugro kérdése:

2012-be végeztem el a hegesztő iskolát,23 éves vagyok és még nem dolgoztam a szakmámba és van egy CO minősítésem szeretnék benne dolgozni, vagy már elkéstem?

Figyelt kérdés
Sajnos a szakmámba nem dolgoztam még mert nem tudtam elhelyezkedni vele szeretnék elmenni egy céghez mint pályakezdő hegesztő vagy már ezzel elkéstem? Szeretnék idővel külföldre is menni csak félek hogy már ezzel elkéstem : / Vélemény?

2016. dec. 13. 11:58
 1/2 goaus ***** válasza:
Pályakezdőként most sem lesz könyebb elhelyezkedni, vagyis el lehet, minimálbérért, annyiért meg nem éri meg szívni a füstöt. Tegyél le 1-2 minősítést rá, és próbálj meg kijutni nyugatra, angollal északra, némettel német vagy svájcba. Otthon felejtős.
2016. dec. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A pénz egyenlőre nem számít mert van, nem érdekel ha kapnék vagy 100 ezret a fő célom az hogy megtanúljak hegeszteni
2016. dec. 14. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!