Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha már több sikertelen állásin...

Ha már több sikertelen állásinterjúm volt mint ahány sikeres vizsgám egyetemen 5 év alatt akkor célszerű feladni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 16. 15:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Érdemes gondolkodni rajta, mi lehet az oka az állandó elutasításnak (önéletrajz, végzettség, öltözet, kommunikáció, stb).
2016. dec. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam mar rajta eleget.
2016. dec. 16. 15:33
 3/27 anonim ***** válasza:
66%
Ezt nehezen tudom elkepzelni.
2016. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Akkor kérdezd azokat, akik ismernek! Aztán vannak helyek, ahol segítenek önéletrajzot fogalmazni. A neten is vannak trükkök.
2016. dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Minek jottok az oneletrajz atirassal? Attol csak tobb sikertelen allasinterjum lesz.
2016. dec. 16. 15:40
 6/27 A kérdező kommentje:
Vagy ugy irjam at hogy kevesebb helyre hivjanal be?
2016. dec. 16. 15:42
 7/27 anonim válasza:
93%
Bármilyen fájó is, de akkor a módszereiddel van a probléma. Ahogy előttem is leírták önéletrajz, kommunikáció, megjelenés vagy valami.Elég ha egy valami nem tetszik. Javaslom, hogy gondold végig, hogy szerinted mi az amin elcsúszhattál és légy magaddal kifejezetten kritikus. A feladásra meg csak azt tudom mondani, hogy hiába tanultál te 5 évig még ha felvesznek is, ezzel a kitartással maximum szenvedni mész a munkahelyre...Én azért szurkolok.
2016. dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
60%

"Minek jottok az oneletrajz atirassal? Attol csak tobb sikertelen allasinterjum lesz." Ezt a baromságot honnan veszed? Az önéletrajz nagyon fontos, ha nem megfelelően van összerakva, persze, hogy nem hívnak be. Átlagban max fél percet szán egy recruiter egy önéletrajzra, ha nem megfelelő, azzal többet nem foglalkoznak. A kommunikációddal is elég sok baj lehet az írásod alapján, a megjelenésedről nem tudok semmit, de egy jó CV-n rengeteg múlhat, csak szólok.

Egy HR-es.

2016. dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
#8: Ha nem jó az önéletrajzom, akkor mi a csudának hívtak be 50 állásinterjúra?
2016. dec. 16. 18:27
 10/27 anonim ***** válasza:
32%
Nem unod még ezt a kamu sztorit?
2016. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!