Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kamionosok! Megéri nektek ez...

Kamionosok! Megéri nektek ez a 3hét/1hét vagy 4hét/1hét munkabeosztás? Tényleg csak ennyit ér a családi és szexuális életetek, ami majdnem egyenlő a nullával?

Figyelt kérdés

Vagy kéthetente a sokat emlegetett 45 óra pihenő itthon és kész? 1 hónapban akkor 4 nap itthon vagytok és 26 napot hokiztok a fülkében?

Tényleg csak ennyi az életetek? Ha igen,ez borzasztó!A gyerek, már akinek van, apa nélkül nő fel...stb.



2016. dec. 16. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
te meg 1 hónapban 30-31 napot hokizol a monitor előtt... akkor most kinek xarabb??? :D
2016. dec. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Na mert mennyivel jobb az átlag melós aki mire a gyerek felkel munkában van, este meg hulla fáradt és az egész családját a háta közepére kívánja?
2016. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

2#. Munkába csak öltönyben érdemes menni.Vállalkozásban kell dolgozni,te intézed az ügyeket,nem állsz be rabszolgának a szalag mellé éhbérért.


Aki betanított munkásként dolgozik egész életében,annak az élete tele lesz kudarccal,nélkülözéssel,bánattal. Így nem szabad!

2016. dec. 16. 21:55
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerezz már végre egy nőt...
2016. dec. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Mindenki nem lehet programozó, mérnők, vállalati igazgató...tehát vannak és kellenek is gyári munkások! Ők is megérdemelnének egy elfogadható szintű életet, de jelenleg a gyári munkások azt lehet mondani vegetálnak, sajna...

2es írja a lényeget. Sok ember hétköznap szinte csak aludni jár haza. Akkor nem mindegy hogy fülkében alszol? A hétvége már fájóbb ez tény.

Ha nem lennének kamionosok ki szállítani az ételt amit reggel eszel?

Kevés ember van aki élvezettel csinálja a kamionozást. Van szép oldala is, de csak is a pénz miatt csinálják sokan. És miért fizetnek ennyire? Hát pont azért amit írsz.

Amúgy elárulok valamit. Vannak cégek ahol 6 vagy 7 hetet is lehúznak egybe. Olyan is van ahol van 30 nap szabid "oszt csókol anyád boris"

2016. dec. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy van, hogy hárman vagyunk két kocsira, 20 nap meló, 10 nap otthon rendszerben dolgozunk.


Tehát értsd, havi 240 óra egyvégtében az enyém, ez idő alatt semmi dolgom, egy tollvonásnyi, egy telefonhívásnyi sem, ami a munkámmal kapcsolatos.


Idén 500 ezer alatt még nem kaptam pénzt, de inkább olyan 530 - 550 között.


Van egy 3 éves kislányom, ő ebbe született, neki ez a normális. Nagyon jó a kapcsolatunk, az a 10 nap az enyém, ilyenkor korábban elhozom az oviból, sokat játszunk.


Mikor itthon vagyok, hétköznap el tudok menni uszodába, nyáron strandra, nincs tömeg, nem hétvégén kell tipródni. Hétköznap beülök a törzshelyemre egy sörre, felesre, bevásárlok, megfőzök, amíg Anya a hivatalban hajt - ő is szépen keres, 300 felett.


Nem azt mondom, hogy ez egy ideális családi élet, nem az, de egy jó kompromisszum. Más meg sötétben megy reggel, este esik haza, gyakorlatilag csak alszik otthon, aztán kap erős izgalmi állapotban 180 ezer forintot. Az mennyivel jobb?

2016. dec. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6#. Szavaid mélyén azért érzem a bizonytalanságot. Nem lehet minden ennyire happy, ennyire tök jó! Mindig csak saját magadat akarod megnyugtatni a 20nap/10nappal és az 500 ezerrel.
2016. dec. 17. 13:58
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

7.


Nem értem mit vársz tőlem akkor.


Utaltam rá, hogy ez nem az ideális családi élet. De valamit valamiért.


Nehéz néha? Igen.


Lehetne jobb életem? Bizonyára.


Jobb lett volna többet tanulni, többre vinni? Igen.


De a lehetőségeimhez képest nekem kb. megfelel, a mai magyar viszonyok között nincs okom panaszra.

2016. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8#. Ló@art jó ez neked. Ezzel a 20nap 10nappal önmagadat is be akarod csapni. Hajtogatod-hajtogatod, de ott a 20napon keresztűl,amikor kinn vagy,már Te is érzed,hogy váltani kéne valamit.

Te is leeshetsz a lábadról, be is sokalhatsz a sorozatos fülkében való alvástól a sok hokizástól,a filmektől.

A jól hangzatos szövegek az 5 kilóról,Te is tudod,hogy ez nem életre szóló.Bizonytalan meló ez. Biztos család, nyugodt körülmények kellenének neked is.


Lehet már a családodban ott van az elfojtott becsömörlés,az állandó magány felgyülemlése,ami miatt sosem lesz ez a család teljes értékű felhőtlen boldogságú család.


Sokan el is válnak. (ne legyen igazam,de a saját magad és mások előtt emlegetett jó pénz és jó beosztás mellett az életed és a család bizonyos összetörése már benne rejlik)

2016. dec. 17. 14:22
 10/19 anonim ***** válasza:

9.


Köszi az életvezetési tanácsokért, de 15 éve ezt csinálom, kb. képbe vagyok mit - miért.


Egyelőre nem váltok, mert a pénzemnél vagyok, idős szülők akiket támogatni kell, kisgyerek akit fel kell nevelni.


41 éves vagyok, fel tudom mérni a súlyát a dolognak.


Én választottam, máshoz már nem nagyon értek, elmehetnék biztonsági őrnek vagy a franc tudja, de én nem fogok 150 ezer forintért melózni.


Ha váltok, olyan helyre megyek, ahol többet kapok.

2016. dec. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!