Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi munka, így bevállalná...

Külföldi munka, így bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Lenne egy lehetőség kimenni Németországba dolgozni egy ismerős által. Szállás biztosítva lenne. A konyhafőnök/étterem tulaja magyar. Viszont nem beszélek németül.

Bevállalnátok ilyen feltétellel?



2016. dec. 23. 12:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekik így is megfelel, hogy nem beszéled a nyelvet, miért ne? Ez még a szerencsésebbik eset.
2016. dec. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Főleg magyar lányt keresnek a konyhára.
2016. dec. 23. 12:38
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Egy próbát megér ha minden részlet le van tisztázva . Amikor rövid időn belül bebizonyosodik a korrektség akkor a nyelvet meg lehet tanulgatni . Inkább menj ki mintsem elhalasztod és nem tudod mi maradt ki .
2016. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

nem.


Nemetorszagban elek, el sem tudom kepzelni hogyan lehet itt normalisan boldogulni nemet nyelvtudas nelkul.

2016. dec. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy a munkához nem kell nyelvtudás, de kell pl. orvoshoz, ügyintézéshez, vásárláshoz stb. Nem mennék ki lakni olyan országba, aminek nem beszélem legalább középszinten a nyelvét. Még turistaként se biztos, hogy szívesen mennék olyan helyre, ahol nem lehet boldogulni azokkal a nyelvekkel, amiket beszélek.
2016. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
Óvjon az ég a külföldi magyar tulajoktól. Olyan lehúzás lesz, hogy elmegy a kedved a nyelvtanulástól is.
2016. dec. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az elottem szolokkal. De nekem az se tiszta milyen munkakorbe mennel, oda kell-e a nyelv. Mert etteremben lehetsz mosogato, de pincer is. Alapszint mindenhova kell, attol, hogy a fonok magyar, a tobbi munkas nem biztos, veluk hogy beszelsz majd? Hogy erted meg mit akarnak toled. A masik valoban az orvos/vasarlas, hetkoznapi dologok ugyntezese nyelv nelkul 100%, hogy nem fog menni. De te tudod. No igen a masik, hogy a magyar a magyarnal vajja ki a legjobban a szemet, plane munka teruleten...Meg ugye a bert se tudjuk mennyit kapnal erte.
2016. dec. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Konyhai kisegítőként mennék.


Egy ismerősöm barátja vezeti az éttermet. Havi 200-250 lenne a fizu. Persze tudom kemény munka.

Ha tényleg valami komolyabb baj leenne pl orvoshoz kellene menni akkor lenne aki elkísérne mert ismerős 10 éve van kint.

2016. dec. 23. 16:30
 9/23 anonim ***** válasza:

200-250 mi? euro? vagy 200ezer ft? Mert az, eleg gyenge minimalber. Hany oras melo? Hany napos munkahet?


Es neked jo, ha masra kell majd mindig tamaszkodni? Es ha esetleg nem er ra, nem elerheto, vagy akarmi? Hidd el nekem, nyelv nelkul hosszabb tavon nem fogsz elboldogulni.

2016. dec. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

"Egy ismerősöm barátja vezeti az éttermet. Havi 200-250 lenne a fizu. Persze tudom kemény munka. "

Így nem mennék ki a helyedben. Eleve ez a pénz semmi kint kapsz 800 eurót? :D A migráns családok kapnak ennyit segélyben :D Meg még sokat is kell érte melózni lol :D

Ausztriában sokszor voltam már kint még felsőfok némettel sem egyszerű boldogulni a tájszólás miatt, pl hogy nyitsz egy bankszámlát, vagy, hogy jelentkezel be a helyi hatóságokhoz ha nem beszéled a nyelvet? Én legalább is nem értem, de egy konyhai kisegítő szállással ellátással 5 nap 40 órában olyan 1000-1200 eurót meg kell, hogy keressen Németországban is. Ez a minimum ami alá ne adjad.

2016. dec. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!