Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik vagy dolgozott...

Dolgozik vagy dolgozott valaki a közelmúltban valamelyik gyorsétteremben (KFC, Mcdonald's, Burger King)?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

25 éves vagyok, szinte pályakezdő.

Szakmám meg érettségim van, a szakmámat már utálom úgyhogy szeretnék elhelyezkedni valahova vagy átmenetileg télre vagy olyan helyre ahol később kicsit feljebb lehet lépni.

Néztem a tescot, a cevat meg az unixot, de óvaintettek tőlük.

A gyorséttermek meg a Dm raktár jöttek még szóba, hallottam ezt-azt régebben, de nem tudok róluk sokat.

Tudtok róluk valamit, dolgozik valamelyiknél valaki vagy ismerőse vagy?


Köszönöm a válaszokat.

Kellemes ünnepeket.



2016. dec. 26. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Mekiben dolgoztam 2,5 évet.


Én nagyon szerettem, szerintem nagyon jó munka.


Jó volt a hangulat, rengeteget bohóckodtunk a kollégákkal, mindennap jó kedvvel jártam be.


A fizetés tény hogy nem túl sok, de kb. csak ennyi a hátránya.

2016. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
87%
Én dolgoztam Mekiben és KFC-ben igaz,már 15 éve-összesen másfél évet, de nem hiszem,hogy sokat változtak volna. A KFC-ben anno elég lepukkant társaság volt (ez mára már nem igaz), amíg a Mekiben főleg diákok, értelmesebb emberkék. Ugyanakkor ott nagyobb volt a hajtás is és kicsit több az órabér, amúgy meg jó hangulat volt és nagyon rugalmas munkaidő. A fizu tény,hogy nem sok ezeknél, de ahhoz képest,hogy 8 általánossal mehet oda az ember, a minimálbér fölött volt anno (szerintem most is).
2016. dec. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
25 évesen illene már valami rendes munkát csinálnod...
2016. dec. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
KFC-ben dolgozom és ha odateszed magad, minden esélyed megvan a felfelé haladásra, viszont kérdés, hogy megéri-e. Igazából hiába lépdelsz, egy manager vagy étteremvezető-helyettes nem kap annyi fizut, hogy csak abból élj nyugdíjig vagy abból tartsd el a családod...
2017. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mekiben dolgozok, nagyon jo a tarsasag.Fizetessel sincs bajom.
2017. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az UNIX-ban dolgozom és elégedett vagyok. Minden tekintetben korrektek, MT-t betartják, fizetés rendben. A munka nem nehéz, viszont ez a különböző szektorokban eltérő lehet. Ha szedő vagy és lent vagy 0-n az szívás mert csak nehezet kell emelned. Anyagmozgató sem rossz, nagyrészt békázni kell. Ha árukiadónak akarnak berakni és máshova semmiképp nem akarnak, menekülj és vissza se nézz! Ha kézi címkézőnek raknak be akkor szerencséd van.
2017. febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


A feljebbjutásról annyit, hogy van rá lehetőség de ahhoz nem árt tanulni sem valamit, plusz nem feltétlenül éri meg. A pénz alig magasabb ahogy lépkedsz felfelé, a felelősség pedig aránytalanul nagyobb lesz.

2017. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!