Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A garantált bérminimum összegé...

A garantált bérminimum összegét a műszakpótlékokkal ( délutáni, éjszakai ) együtt kell elérnie a fizetésnek ( jogosult vagyok a bérminimumra ) ), vagy a pótlékok még rájönnek a garantált bérminimum összegére?

Figyelt kérdés
Kérem , olyan válaszoljon , aki tényleg tudja a választ , örülnék , ha nem kamuválaszt és kioktatást kapnák !
2016. dec. 29. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Sztem nélküle. A szerződésben úgy szerepel, hogy x forint plusz pótlékok. Az x-nek kell elérnie a bérminimumot, hiszen - elméletben - előfordulhat olyan, hogy állandó délelőttös vagy, amikor nem jár semmi pótlék, és így is meg kell lennie a minimumnak.
2016. dec. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Ilyen idióták kapják a diplomás bérhez közelítő garantált bérminimumot, mint Te. Azt se tudják, hogy mi az a bér és miből áll. "kapnák" - hol tanultál?!
2016. dec. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hátigen , ez a nagy kérdés ....

Az én fizetésem a következő tételekből áll :

1. alapbér

2. bónusz - 30e bruttó ezt akkor kapom , ha a hónapban semmit sem hibáztam , időnként levonnak belőle

3. délutáni pótlék ( ez br.6-7 e Ft )


A teljes utalt összeg így pont eléri a bérminimum nettó összegét , a kérdés , hogy ez így szabályos e szakképpzettséget igénylő munkakörnél....

2016. dec. 29. 10:04
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
2016. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

[link]


Világosan le van írva, az alapbérnek el kell érnie.

2016. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!