Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jobb híjján call centeres...

Jobb híjján call centeres lennék. Részmunkában. Milyen élőben? Nem túl megalázó? Ahova hívnak, a Naphegyen van. Megyei lapokat és HBO-t kellene eladni. Profi értékesítő cég, sok ember fejhallgatós telkóval egymás mellett.

Figyelt kérdés

2017. jan. 1. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Pénzért fogsz zaklatni embereket. Ennél még örömlánynak lenni is jobb.
2017. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Előbb lennék pap..
2017. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nagyjából sajnos ennyi. Pénzért hívogatni idegeneket. Hogy bírta, aki már csinált ilyet? Én sem örömből mennék. Nincs más bölcsész diplomával... Ja van, takarító és eladó.
2017. jan. 1. 15:46
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A fiam egyetem mellett csinálta egy ideig. Hitelkártyákat kellett értékesítenie. Ha jó a kapcsolatteremtő készséged, tudsz mosolyogni az emberekre, alapvetően vidám és pozitív vagy, sok a barátod akkor menni fog.

Ellenkező esetben egy kínszenvedés lesz.

2017. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves válaszodat! Én pozitív és jól kommunikáló vagyok. Néha elvesztem a türelmem, de alapvetően megértő vagyok. Telefonon kellene értékesíteném. Szerinted alkalmas lennék rá?
2017. jan. 2. 13:06
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem próbálod ki sosem tudod meg. A fiam sokat mesélt a felhívott ügyfelekről. Érdekes volt meghallgatni, hogy hogyan lehet különböző típusú emberekkel telefonon kapcsolatot teremteni.

Egy dolgot gondolj végig mielőtt belevágsz és szerintem ez nagyon fontos.

Ha nagyon nem megy képes leszel-e felállni, vagy felőrölöd magad arra gondolva, hogy a semminél ez is több, pénzt kell keresni.

Nem egy embert látok úgy munkába menni, hogy már a reggeli fogmosás alatt görcsbe van a gyomra.

2017. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes vagy, köszönöm, átgondolom.
2017. jan. 3. 11:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már mindenképpen telefonos munkában gondolkodsz, akkor olyat keress, ahol bejövő hívásokat kell fogadni.
2017. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Szia.Gondolom azóta döntöttél bár lenne pár sorom ami hozzád meg az itt lévő emberekhez szól.

Borzasztó nehezen tudtam szóba állni idegen emberekkel régen ezért direkt elmentem értékesítőnek valami csoda folytán felvettek ennek több éve. Azóta is ebben dolgozom, lehet zaklatásnak hívni,meg kellene nézni a szó jelentését meg hogy kinek és hova adod oda a telefonszámod. Random nem hívunk fel számot:) ez az egyik a másik,hogy nagyon kellemes csalódás sokszor mennyire nyitott némelyik ember milyen jól el lehet beszélgetni velük.Szerencsére nagyon jól megy nekem..bőven többet keresek mint anyósom aki 3műszakban dolgozik a gyárban míg én minden este otthon alszom,hétvégéim szabadok...ezért megéri az ,hogy némelyik kedves ember azt kérdezze miért zaklatok idegen embereket:D Ja és nagyon jó terméket értékesítünk,én is "igénybe veszem" és jó visszajelzések vannak róla. Aki meg azzal jön ,hogy átverés annak annyit mondok hogy a beszélgetésben is elhangzik, a távértékesitési törvény. Ez aztjelenti ,hogy kiérkezik a termék/szerződés és onnantól még 14nap van arra ,hogy visszaküldjük,elálljunk tőle. Úgyhogy ennyit erről..inkább csinálom ezt fiatalon, jó társaságban rugalmas munkaidőben,ráadásul annak ellenére ,hogy diplomám sincs,mint 3műszakban a sor mellett álljak vagy a mekiben talpaljak az olajszagban:) Általában azok fikázzák ezt a fajta munkát akik szenvednek a munkahelyükön,pedig mindenki előtt ott a lehetőség. Én nem nézek le senkit,csak elvárom ,hogy velem is úgy viselkedjenek ahogy én másokkal. Bárcsak az lenne a legnagyobb baj hogy valaki felhív ,hogy elmondjon 5-6mondatot,irigylem azt akinek ez akkora probléma. Gondold meg mert egyáltalán nem olyan "megalázó" mint amilyennek tűnik..sajnos vannak ilyen emberek,de ettől sokkal rosszabb munkák vannak!

2017. febr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Még nem döntöttem. Behívtak call centeres munkára. TV shop termékek. 3 nap munka, egy szabi.


Nem nézem le a callosokat. Csak én sem szeretem, ha hívogatnak.


Mennyit lehet keresni vele? Átlagban?

2017. febr. 18. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!