Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Merjek fizetésemelést kérni,...

Merjek fizetésemelést kérni, jogosan gondolom hogy járna? Vagy inkább ne tegyem szóvá?

Figyelt kérdés

Játszóházban dolgozom, recepciósként.

15napot (váltótársam van, 2napot Ő, 2napot ÉN dolgozom) 8órára vagyok bejelentve, de 10órában dolgozom.

Nettó 100at kapok.


Recepciózás mellett (igaz először csak saját buzgóságomból) rendezvényt is szervezek a játszóházban, dekorozok is (rendezvényekre+idény szerint), a rendezvényeket keményen reklámozom, tehát sokszor hazaviszem a munkámat ...emellett a rendezvényeket én bonyolítom le, narrátor, gyerekanimátor is vagyok ilyenkor.

Plusz a dekorelemek kellékeiért én járkálok saját autóval. Illetve észrevettem,hogy mostanság a stand, a termék rendelés is rám hárul, nem a főnökömre.


Minden rendezvény és dekor után összesen +15ezer Forintot ad "jutalmul"


Szerintetek valóban járna nekem fizetésemelés, és tegyem szóvá és mennyi összeget mondjak?



Ha jár, mégis hogyan álljak elő ezzel?


2017. jan. 3. 13:16
 1/2 A kérdező kommentje:

Igaz, hogy minden rendezvény után +15ezret kapok, és persze a dekor alapanyagokat a főnököm fizeti...de ha kiszámolom, hogy ezért ÉN kocsikázok a saját autommal és én dolgozom vele, és sokszor otthon is a saját szabadidőmet feláldozva dolgozok és foglalkozom az egésszel... akkor kicsit keveslem.


Ráadásul minden általam szervezett rendezvény és általam készült dekoráció egyre igényesebb, kidolgozottabb s egyre igényesebb.

A rendezvényekre pedig egyre nagyobb a kereslet, így a forgalmunk is nő -ugye miattam...

2017. jan. 3. 13:19
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd át az irányítást a gyerekmegőrzőben!

:-)

2017. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!