Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek megadja a kb...

Szerintetek megadja a kb 15%-os fizetésemelést a főnököm, részletek lent?

Figyelt kérdés

Sok éve dolgozok már a cégnél, és a szegmens átlagos fizetése már jóval felettem jár.

De nálunk mindenki kb minimálbért kap, kivéve egy két külsős ember, ők profik és sokat kapnak.

A cégnek egyelőre nem megy túl jól, de a info szegmensben hiány van az országban!

szerintetek reális a +15%? ti megadnátok a dolgozótoknak ha kéri?


2016. dec. 11. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem adja meg.
2016. dec. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

-bevallásod szerint nem vagytok olyan profik mint a külsősök

-nem megy jól a cégnek


Nem fogja megadni.

2016. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

" nálunk mindenki kb minimálbért kap,"


Január elsejétől a minimálbér 15%-al, a garantált bérminimum 25 %-al nő. Én a helyedben megvárnám mindenképpen, hogy ez mennyit jelent ez a fizetésnél (elegendő-e Neked vagy annál is többre számítottál), és utána próbálkoznék... esetleg...

2016. dec. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó de én nem minimálbért kapok (azt 5-6 éve kaptam), azóta minden második évben kapok +10 ezret.
2016. dec. 11. 17:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de mi ezt honnan tudjuk?

Ráadásul minket próbálsz győzködni... Nem itt kell, hanem a főnöködet!

Szerintem sem kapod meg a leírtak alapján, de azért drukkolok.

2016. dec. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te informatikus vagy?

Vagy mi az az infó szektor?

2016. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha minimálbért keresel, akkor nem kérdés, hogy megemeli-e az új minimálbérre a fizetésedet vagy sem, hanem a törvény kötelezi rá.
2016. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
akkora az infós hiány hogy bármit megadnak majd meglásd! Én a főnök helyében pl 30 at adnék alapból, felmondási időként :D
2016. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!