Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik olyan álláskereső...

Létezik olyan álláskereső oldal, ahol fizetés szerint lehet sorba rendezni az állásajánlatokat?

Figyelt kérdés
A jófogáson még előfordulnak megadott összegek, de ott is vagy valami fiktív beírt adat, vagy később kiderül, hogy valami kamu van a dologban (12 óra, heti 6 napra annyi váltóban vagy az a legmagasabb elérhető több év után).

2017. jan. 3. 17:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Autómosóban 150-160 ezret 12 órában, heti 6 napban keresnek meg, ahogy vendéglátóiparban is jattal együtt, hasonló óraszámmal keresnek jól az emberek.


A 199 ezer pedig

- rendesen bejelentett bruttó (50 feletti embernek számít, neki még lesz nyugdíja) nem pedig minimálbér+boríték

- fizetett szabadság

- esetleg némi cafetéria

- 8 óra és megfelelés a munka törvénykönyvének.


Azokkal a 250-280 nettókkal pedig vigyázz, mert szerintem bruttó az az összeg. Angolra és németre nem fizetnek ennyit. Ha valami ritkább nyelvet beszélsz, akkor talán.

2017. jan. 5. 17:53
 12/12 anonim ***** válasza:

"Autómosóban 150-160 ezret 12 órában, heti 6 napban keresnek meg, ahogy vendéglátóiparban is jattal együtt, hasonló óraszámmal keresnek jól az emberek. "

6 napban fizetnek ennyit Pesten de nem 12 órában hanem 8-ban.


"Azokkal a 250-280 nettókkal pedig vigyázz, mert szerintem bruttó az az összeg."

Nem nem az, ez nettó amiről beszélek. Éppen ezért is lepett meg, hogy ennyi kevés pénzért dolgozik, ennyi nyelvtudással, illetve gyakorlattal. 250 000 ft+ egyéb juttatások az kb 30 ezer plusz, rengeteg ilyen állás van a monster.hu-n vagy cvonline.hu-n én kb 2 hetente kapok egy ilyen IT support ajánlatot fejvadászoktól nettó 250 ezer + egyéb juttatások címen. "Angolra és németre nem fizetnek ennyit." Angolra biztos nem mert az utolsó menekült is beszél már angolul valamilyen szinten de németre fizetnek, egyébként aki jól beszél németül és van lehetősége az nem itthon bohóckodik."Ha valami ritkább nyelvet beszélsz, akkor talán." Én a németet is ritka nyelvnek mondanám, éppen azért mert kevés ember beszél itthon tényleg jól németül, éppen ezért nagy rá az igény. Aki jól beszél és lehetősége van az inkább lelép innét. Persze tudom, hogy az iskolába tanítják, de az Hochdeutsch és a dialektusok miatt azzal nem sokra mész, üzleti környezetben (ha csak nem észak vagy nyugat németekkel kell tárgyalni ami persze ritka) alapnak jó de nagyon kevés ha osztrák vagy svájci vagy valamilyen tiroli nyelvjárást beszél az a személy akivel fel kell venned a kapcsolatot.

2017. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!