Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek megéri ennél a...

Szerintetek megéri ennél a cégnél ez a munka amit ajánlottak? Valakinek tapasztalata a céggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem rég voltam állaninterjún egy vagyonvédelmi cégnél nem titok a cég neve Farek Team Security. Nos nettó 700as órabérért ajánlottak 24/48as szolgálatban munkát a lurdy házba kellene őrködni.

Nos van más lehetőség is pl heti 5 nap 8 órás munka más területen . Jelenleg munkát keresek egyenlőre olyan munkát amellet tudnám csinálni a levelező gimnáziumot amit elkezdtem hogy meglegyen az érettségi . Nos a suli az heti 1 fix alkalom .

De visazatérve kérdésemre véleményeket várok komoly válaszokat tapasztalatokat akár a fent említett céggel kapcsolatban.

Annyit hozzátennék hogy az interjún elmondták hogy egy próba nap civil ruhában aztán ha megfelelek megfelel nekem is bejelentés és amíg nem végzem el az iskolát ahova beiskoláznak addig más munkakörben leszek bejelentve. Nos ezekkel kapcaolatos válaszokat kérnék komoly valaszokat.



2017. jan. 4. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
A vagyonvédelmi cégek többsége nagy svindler. A munkahiányt próbálják meglovagolni. Felvesznek próbaidőre, aztán ha egyéb gond nincs veled, akkor elvégeztetik veled a tanfolyamot. Nem ingyen! Jó pénzért! Aztán amikor elvégezted, vagy kapsz munkát, vagy nem. De inkább nem, mert folyamatosan mennek a képzések, és ez alatt is őrködnek a tanulók.
2017. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!