Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hazánkban sofőrként meg lehet...

Hazánkban sofőrként meg lehet keresni nettó 200-250 ezret havonta?

Figyelt kérdés

Belföldi sofőrökre gondolok,akik nem járnak ki külföldre.

Itthon meg lehet ennyit keresni?

De gondolom,hogy nem heti 5 napot dolgoznak 8 órában,bár nem tudom.



2017. jan. 8. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam vannak ilyenek.


Szerintem igen.


Havi 200-300 nettót.

2017. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk többet annyira nem szerintem, de ennyit igen.
2017. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Apám 3 kilót keres. Csak belföld (max 50km-er a telephelytől), igaz darus géppel. Reggel fél7re megy délután meg 16-17 között meg jön haza. Heti 5 nap a munka, ha esetleg szombaton bemegy (ritka) azt zsebből fizetik külön. Kis cég.
2017. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nettó keres ennyit faterod vagy bruttó?


Köszi,

2017. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Természetesen nettó. Igaz darus sofőr kevesebb van. De a ponyvás is megkeres 250et. Ja és fix a havibér, nincs teljesítményhez kötve.
2017. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

De van egy haverom is aki ugyanúgy belföldezik(másik cég), ő neki is 3 kiló körül a fizuja, viszont a munka tátástól mikulásig van. Egyedül a télen nem tudom mennyit keres mert csak kevesebb a munka.

Egyetlen egy "baj" van ezekkel a helyekkel, méghozzá az hogy ezeket az állásokat meg se hirdetik ha üresedés van, mert azonnal van ismerős, volt sofőrtárs stb.

2017. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk tényleg ezeket nem hirdetik meg, vagy azonnal betöltik vagy meg kell keresni.


300 nettó, és nincs semmihez kötve? Nem semmi.


Nekem is jó volna egy ilyen.

2017. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mihez legyen kötve? Szerintem ez a normális, mint külföldnél is kezdenek átváltani a km-es dijazásról a napi díjazásra. Fogyasztás sincs túlmisztifikálva, annyi a lényeg hogy ne legyen kirívó a fogyi, tehát nincs az hogy van egy adott érték és ha főlé mész akkor levonják, bár igaz plusz pénzt se kapsz ha jó a fogyi, bár az is igaz az is ritka hogy érték alatt legyen mert a cégek olyan számot határoznak meg amit éppen talán alá tudsz menni.

Egyedül annyi ami még fontos hogy "jó" magyar cégtől megszokottan itt sem hivatalosan keresel ennyit, meg szerintem havernál sem, de ez idehaza sajna megszokott. A lényeg az hogy legalább a pénz a jó, bár mindkét helynél amit említettem vannak problémák (idegesítő főnökök, fejetlenség stb.) Bár igaz erre szokták mondani hogy hol nincs ez? :D

2017. jan. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"idegesítő főnökök, fejetlenség"


sajnos az a ritka ahol nincs ilyen, bár Mo-n szinte minden cég ilyen, igen.


Sok helyen megfordultam már és személyesen tapasztaltam ezt.

2017. jan. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"magyar cégtől megszokottan itt sem hivatalosan keresel ennyit"


Jól van öcsém az egész ország egyébként úgy olyan k@rva hivatalos.

2017. jan. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!