Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyiket preferáljátok jobban...

Melyiket preferáljátok jobban munkakereséskor: közvetlenül a munkaadónál jelentkezhettek vagy fejvadász cégen keresztül?

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Kevés undorítóbb potyautasa van ennek a rendszernek, meg az egész corporate - multi bullshitnek mint a recruiter cégek.

Valahol olyan szinten tartom őket mint a "porszívóügynököket" akik szerencsétlen nyugdíjasokra tuszmákolnak rá marhaságokat, csak ők az ember életére kicsit nagyobb hatással vannak sajnos.

Messze elkerülöm őket, már több cégnél jeleztem állásinterjú során h a HR-esekből nem kérek, ahol erre nem képesek az megy a levesbe, 2 diplomám van sok cég nem engedheti meg h emiatt dobjon ki, persze furán néznek mindenhol. De mindenhol elmondoma véleményemet a HR-ről, persze a fejesek nagyon nem értenek egyet velem, de akkor már köszönök is el.

2017. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Munkaadónál. Ő csak jobban tudja kivel akar dolgozni, és milyen munkakörre kell ember.
2017. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is munkaadónál, jelenlegi cégemhez ia így kerültem, de közben fejvadászokkal is volt folyamatban jelentkezésem más helyekre, de velük rosszabb tapasztalatom volt. Nagyjából ugyanazt az 5-6 álláslehetőséggel próbálkozott nálam 10-20 fejvadász, és előnyét nem láttam, hogy rajtuk keresztül mennek a dolgok. Vicces amúgy, hogy volt egy munkaerő kölcsönadó cég, amelyik mint utólag kiderült, ugyanoda nyomott vett volna fel, mint ahová közben közvetlenül felvettek, de ők elutasítottak mielőtt ez kiderült volna.
2017. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlenül a munkaadónál, de nem árt ha van olyan embere, aki hr-es, vagy legalábbis erősen ért ehhez.
2017. jan. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlenül a munkaadónál! Bár szűnne meg ez a sok fejvadászcég!
2017. jan. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!