Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkaltatok miert emelik ki...

A munkaltatok miert emelik ki azt, hogy kifizetik a hazajaras koltsegeit?

Figyelt kérdés

Marmint arra gondolok, hogy ha pesten dolgozom es szegeden van a bejelentett lakcimem akkor havi negyszer kb 35e ft-ig kifizetik a vonat/buszjegyem 86%-at...


Ezt mindig ugy kiemelik mintha mekkora jofej lenne a ceg, de konkretan erre van egy jogszabaly, szoval minden munkavallalot megillet ez.



2017. jan. 10. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy rakás munkáltató már azt is kiemeli, hogy bejelentett munka...
2017. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat szerintem az alap, en ilyennel meg nem talalkoztam:D
2017. jan. 10. 22:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék a cég, én is kiemelném, így a leendő dolgozó már az állásinterjún őszintén elmondja, hogy Piripócsról akar bejárni, én meg el tudom dönteni, így is megéri-e nekem. Jogszabály ide, jogszabály oda, könnyű az államnak a cégek bőrére jótékonykodni...
2017. jan. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért emelik ki, mert sok helyen a kötelező jellege ellenére sem fizetik...
2017. jan. 11. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jezus, ti hol dolgoztatok?:d nekem ket eve amikor elado voltam egy ruhaboltban meg ott is kifizettek
2017. jan. 11. 10:20
 6/7 anonim ***** válasza:
De jó Neked... :)
2017. jan. 12. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én 4 évet melóztam egy cégnél pesten törökbálintról jártam be és soha egyszer se kaptam egy fillért se. Soha.

Hiába kértem közölték nincs ha nem tetszik menjek egy házzal arrébb. Nem fizették jogszabály ide vagy oda.

2018. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!