Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek melyik jobb?

Szerintetek melyik jobb?

Figyelt kérdés
Az állandó éjszaka, azaz 16:30-tól 01:30-ig, vagy a 3 műszak? 22 F, 20 L. Mi élettársak vagyunk, eddig még csak folyamatos délelöttben dolgoztunk.

2017. jan. 11. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez meg milyen éjszakai műszak amit írtál? A három műszak meg megeszi az életedet. Mire átáll a szervezet az egyik műszakra, már fordulsz át a másikra, ezt egy idő után jelzi a szervezet... bár így legalább tudsz ügyeket intézni, stb stb. bár amit írtál az állandó éjszakánál is... szerintem egyik sem jó.
2017. jan. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindketten ugyanúgy dolgoztok, szerintem az a jó. Mivel egyébként nem tudtok találkozni.

Nekem ezek közül az éjszakai jobban tetszik. Végül is általában éjfélig fent vagyok. Szóval nem lenne olyan megterhelő a fél kettő. Az durvább lenne, ha mindig váltogatni kéne.

Viszont, ha párod 4-ig dolgozik. Akkor nem tudtok egyáltalán találkozni, mivel mire hazaér, de elmész dolgozni.

2017. jan. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valamiért azt érzem hogy mindketten egy munkahelyre mennének. (lehet nincs igazam)

Nekem egyértelműen az "éjszakai" műszaka bejövős. Ha viszont külön munkahelyen lennétek akkor viszont nagy hátrány mert ahogy írták fentebb sose látnátok egymást.

A 3 műszak nálam alapból kizárva.

2017. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen egyutt mennénk. Miért mi a probléma a három muszakkal?
2017. jan. 11. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!