Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » It-service-nél minden poziban...

It-service-nél minden poziban tényleg ennyire kell a nyelvtudás?

Figyelt kérdés
Valaki aki esetleg ott dolgozik megmondaná nekem, de őszintén? Hogy ha be is került mert kellett feltételként tényleg napi szinten használni kell a nyelvet? Informatika szolgáltatáshoz képest, előbb előny ilyen cégnél ha nyelvet tudsz, minthogy be tudd kapcsolni a számítógépet.....
2017. jan. 11. 20:43
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Bocsika T-systemnél. elírtam szóval a T-systemnél kérdem. :)
2017. jan. 11. 20:44
 2/24 anonim ***** válasza:
62%

Ez engem is érdekelne.


De ha interjún használják az adott nyelvet (angol/német), akkor mindegy, hogy használják vagy se mindennap.

:S ha nem tudsz németül/angolul, akkor talán esélyed se lesz arra, hogy ott dolgozz és megtapasztald, hogy mennyire kell a nyelv.

(Na, most fognak jönni a piros kezezők :D )

2017. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Jaj de éppen ezaz hogy minek kérik ha nem használják. van ismerős aki mondja, hogy igen, kell, de kíváncsi lennék én, hogy tényleg mindenki annyira tárgyalóképes e ott, mert elvileg több ezren dolgoznak ott, és akkor ennyi a perfekt ember? Nem hiszem... Bár respect aki ennyire vágja a nyelveket, de kár, hogy sokan ezért nem találnak jó állást. Köcsö g nyelv! :(
2017. jan. 11. 21:24
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

na, nekem pont ma volt ezzel kapcsolatban egy tapasztalatom...

Lett volna állás, mehettem volna interjúra, de nem voltam valami jó nyelvből és oda kell...(mivel valami külföldi székhelyű a cég)

Még a végén egy gyárban fogok megöregedni. :D


Ha programozóként mész (tudtommal it-system/it-service informatikai cég), akkor nem is kérdés (sajnos), hogy tudsz-e angolul.

Ha meg nem tudsz, akkor meg nem tudom, mit lehet kezdeni....

2017. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
meg a hálózati részzel foglalkozóknál is kell sajnos ezt tudom mondom ismerős is ott van.
2017. jan. 11. 21:31
 6/24 A kérdező kommentje:
na jó hát mindegy. filozofálgathatunk, úgyis kell a nyelv ha beszélünk róla ha nem, csak halottam másmerre hogy mennyire kellett, oszt google translattel küldték el a leveleket a partnereknek meg úgy is fordították le. :D és a kutya nem szólt nekik, mert van értelmes anyacég, aki pár hibás szó miatt nem veri a nyálát, mert megérti mit akar a hül ye magyar, mint ahogy mi is ha akcentussal hozzánk szól egy angol.
2017. jan. 11. 21:33
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Az szép. :S

Hát, akkor max. megpróbálásnak jó ez a cég neked (ha nem tudsz nyelveket, meg másnak, aki úgyszintén nem jó), aztán jobb ha nincs is csodálkozás azon, hogy nem kellesz nekik...

2017. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy alap angol már elvárás. Az utolsó menekült is gagyog valamennyire angolul.
2017. jan. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem tanultok meg angolul normálisan ?????? A német részével annyival mentem át az interjún hogy: Ich habe in meine Grundschule deusch gelernt. Utána beiratnak német órára. De angolul tudni kell!!! Ez 2017-ben legyen már alap.
2017. jan. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ok! En azon akadtam fel, hogy ha egy ceg informatikaba utazik, az hogy erted e nem szamit mert kitanitanak, de ha tudsz nyelvet, johetsz... azert mondom mert mas meg tanulja az infot felsooktatasba, es ha mindenkinek menne meg nem lehetne konnyen felejteni idegennyelvet, akkor ennyi erovel a kozepsulis 4 ev angol is erne valoban valamit... Gagyogni. Nyelvet ilyen helyen meg nem eleg... :-)
2017. jan. 12. 07:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!