Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munka. Meddig hesszeltetek...

Munka. Meddig hesszeltetek otthon?

Figyelt kérdés
Végeztem a sulival, az a kérdésem lenne, hogy ti ahogy végeztetek meddig nem volt munka helyetek? 1 hónapja itthon vagyok, maszek az van, de rendes bejelentett melo kellene... Lakatos szakmám van, keresett de a közelben ahol lakom nem nagyon van..

2017. jan. 15. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugalom, pályakezdőként amúgy sem egyszerű, mert ugye mindenhol kérik a sok gyakorlatot. Esetleg lehet, hogy el kell majd fogadnod, hogy utaznod kell egy távolabbi településre, hogy el tudj helyezkedni. Sok sikert kivánok Neked! Most egy nagyon jó szakmát tanultál meg, keresett is. Ha nagyon jól csinálod, jól fogsz tudni megélni belőle. Ha esetleg külföldre mész majd vele, ott pedig sokkal sokkal jobban fogsz keresni. Igazán sok sikert kivánok! Ui.: És van, aki hat hónapig is munkanélküli néha, ha nem akar egy kevésbé számára megfelelő munkát elfogadni átmenetileg is, mert az meg mindig csak problémát szül, ha nem érzi a helyén magát az ember és csak kényszer. Türelem! :)
2017. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.:D de 6 hónap pff az igen...
2017. jan. 16. 13:11
 3/3 anonim ***** válasza:
suli után kb 3-4 hónapra volt melóhelyem.. nem a szakmában, de ott besokalltam a kifizetetlen túlóráktól.. felmondtam.. utána 1,5 évig keresgéltem.
2017. jan. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!