Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Izomsorvadasos vagyok kizarola...

Izomsorvadasos vagyok kizarolag ulo munkat tudok vegezni, kepzettsegem nincs. Mit dolgozhatnek?

Figyelt kérdés

Mozgaskorlatozott lettem egy idelye, nem toloszekes de hajolgatni lepcsozni sokat allni egyaltalan nem tudok. Kepesitesem nincs. Sokaig eltem amerikaban kezelesek miatt es a TB-m ugy meg lett keverve hogy nem tudnak biztositast csinalni nekem. Mindent probaltunk.

Valaki kerem segitsen munkat talalni. Barhova jelentkezem elkuldenek, vagy siman a telefont ramnyomjak. Csak szeretnem sajat magamat eltartani es nem masok terhere lenni 26/F


2017. jan. 17. 22:44
 1/7 anonim válasza:
39%

szerintem helytelenül jelölted be a kategóriát,hamarabb találsz munkát, ha helyesen jelölöd meg. Amúgy hol laksz?

A kérdésedre válaszolva pedig így hírtelen arra gondoltam, hogy kereshetnél valami irodai munkát vagy egyéb számítógépnél végezhető melót. esetleg telefonos munka

2017. jan. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Elsőként a munkaügyiben kérdezz rá, hogy el tudsz-e végezni valamilyen tanfolyamot.

Az első két szakma megszerzése ingyenes.

Elhelyezkedni ők nem fognak segíteni, ez tapasztalat.

Vannak munkaerő kölcsönzők megváltozott munkaképességűek számára, ott érdemes még próbálkozni. Rajtuk keresztül a TB-t is el tudod intézni, mert olyan nincs, hogy nem tudják megoldani.

Rengeteg gyárban van ülőmunka, amit el tudsz végezni.


Az jól hangzik, hogy irodában el tudnál ücsörögni, csak nem végzettség nélkül. Vagy komoly protekció kell ilyen helyre és szakirányú végzettség, vagy diploma. A folyékony angol mindenhol alap, nem tudom, nálad ez mennyire jött össze külföldön élve, de nyelvvizsga kell róla mindenképp.

2017. jan. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Én szívesen kirakom Facebook-ra, és megosztom egy rakás oldalon, csak adj elérhetőséget privát.
2017. jan. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnálom, hogy beteg vagy, ne érts félre, de nem értem 26 év alatt miért nem lett semmilyen végzettséged. Egyebként még mindig nem késő képezni magad. Tanulni izomsorvadással is lehet.
2017. jan. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
callcentert lehet nyomatni, úgy értem jól beszélsz angolul.
2017. jan. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Sokan tévedésben vannak, amikor az hiszik, hogy call centerbe bekerülni elég annyi, hogy tudsz beszélni.

A legtöbb helyen kell hozzá legalább egy érettségi, és még arra se vegyél mérget, hogy akadálymentesített az iroda. Legalább is ahol én dolgoztam, ott a negyedikre kellet fellépcsőzni, lift pedig nincs. Az ilyen munkákat sem mindig lehet otthonról végezni, csak ha már ismer tulaj, és úgymond van neved a szakmában.


Ráadásul nem mindenki tudja csinálni, sokkal keményebb meló vadidegen embereket hívogatni és tukmálni, mint aminek kinéz. Az kevés, hogy felhívod, felvette a telefont, és rádcsapta a bemutatkozás után.

Az ilyen munkakörökben teljesítménybérben (is) dolgoznak, ha nem tudsz érvényesülni/eladni/ügyfelet szerezni, akkor gyakorlatilag ingyen jártál be dolgozni.


Az sajnos nem elég az ilyen munkakörökbe, hogy valaki mozgáskorlátozott, és ülni tud.


Egyelőre pedig a kérdezőről semmi mást nem tudunk, még csak azt sem, hogy melyik megyében lakik. Mert teljesen más a helyzet, hogy Győrben él, vagy ha egy borsodi tanyán, ahová a busz se jár.

2017. jan. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Baranya megyeben egy falun elek. Probaltam a call centereket. Ez volt az elso amikor haza jottem de sajnos nem alkalmaztak. Nevet nem irok le de egy telefonos cegnel pecsen konkretan megmondta a fiatal holgy hogy azert nem alkalmaznak mert a vezetek nevem nem tenne jo benyomast az ugyfeleke... igen roma szarmazasu vagyok
2017. jan. 18. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!