Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A diákszövetkezet ebben az...

A diákszövetkezet ebben az esetben megteheti, hogy nem fizeti ki több, mint egy havi ledolgozott munkabérem?

Figyelt kérdés

Sajnos félreértésből adódóan több, mint egy hónapot úgy dolgoztam a diákszövetkezetnek, hogy nem volt a jövedelmem kifizetéséhez megfelelő iskolalátogatási igazolásom, a nem megfelelő alatt azt értem, hogy esti tagozatra járok, és azt hittem az is megfelel a diákszövetkezetnek. Később derült ki, ugyanis később adtam le az igazolást.


Min múlik, hogy megkapom-e a fizetésem? A diákszövetkezet jóindulatán, vagy semmi jóra ne számítsak?



2017. jan. 18. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit írtál alá a szerződésben? Szerződés nélkül kb. semmire.
2017. jan. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Huh. Tehát diákként dolgoztál, de nem is vagy diák? (legalábbis nem nappalis, amit az iskolaszövetkezeteknél a "diák"-ot jelenti). Nem egyszerű. Mivel dolgoztál, ki kéne fizetniük, másrészről ennyi erővel bárki bemehet, hogy ő diák, pedig nem is az. Viszont az ő hibájuk is, mert iskollátogatási nélkül nem is dolgoztathattak volna...
2017. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez lényegében figyelmetlenségből adódott. Nem tudom ilyen esetben mi a teendő...Természetesen mielőbb érdeklődöm a szövetkezetnél, hogy nem tudok felmutatni más igazolást, abban bíztam, hogy hátha be tudok még iratkozni nappali képzésre, de nem jártam sikerrel.
2017. jan. 18. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nem értem hogy dolgoztál egyáltalán, mikor alapvetően a munkába álláshoz is kellene a papír...
2017. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Hasonló cipőben járok, veled mi lett végül?
2017. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!