Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért szidják sokan a több...

Miért szidják sokan a több műszakos munkahelyeket?

Figyelt kérdés

Például, hogy 3 műszakban dolgozni milyen szar. Pedig ez csak simán azt jelenti, hogy az ember mindig máskor dolgozik 8-10 órát. Reggel, éjjel, délután, vagy akármi.


De ez miért baj? Úgyis dolgozni kell azt a szarságot, nem tök mindegy, hogy mikor? Legalább nem kell mindig korán kelni.



2017. jan. 20. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem, nem kellett minden ügyintézéshez szabit kivenni.
2017. jan. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Például mert van, aki nappal nem tud aludni. Például mert nem tud elmenni egy nyelvtanfolyamra, mert se délelőtt nem ér rá mindig, se délután. Például mert éjszakára nem akarja egyedül hagyni a gyerekét.
2017. jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert összevissza vagy beosztva, nem tudsz aludni, zombi leszel 1 idő után. magánéleted kb. semmi.
2017. jan. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akinek gyereke és/vagy párja van, annak gondot okozhat, ha mindig máskor dolgozik. Lehet, hogy a gyereket vinni kéne, oviba, suliba, de nincs aki elvigye, mert épp mindkét szülő dolgozik. Vagy a párodat nem látod csak hétvégente emiatt.


Egyébként az emberi szervezetnek van egy alap bioritmusa, ami alapján működik. Ezt a napszakok változása irányítja. A hormonok is ez alapján termelődnek, amik az emésztésben, alvásban és minden egyéb élettani funkcióban játszanak szerepet. Normális esetben reggel kelsz, este fekszel. Ha ez bioritmus gyakran, hosszabb távon fel van borítva, az rossz hatással van az egészségedre, és megnő az esélye mindenféle fizikai és mentális betegségek kialakulásának is.

2017. jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

az utolso jol irja, alapbol hosszutavon nem egeszseges.


Mondom ezt ugy, hogy 3. eve dolgozom harom muszakban. En megmondom oszinten csak a delutanos muszakot nem szeretem, az ejszakast viszont imadom. Tobb a penz is es nyugisabb. De neha erzem en is, hogy azt se tudom mikor milyen nap van, elfelejtek dolgokat, mert annyira felborul az eletritmusot, a taplalkozast se tudod rendszeres idore tenni, mert minden heten mas.

2017. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én max 2 műszakban dolgoztam, az is max 8 ig tartott, de engem nagyon megzavart. Hiába volt délelőtt időm, ha intéztem ügyet, lefáradtam mielőtt munkába álltam volna. Aztán későn hazaérni stb.


Minden ember más, neked tetszik, másnak nem. Neked lehet az 1 műszak a sz*r.

2017. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem tök mindegy. Éjszaka pl alvásra való. Nem kell mindig korán kelni? ja cserébe míg más alszik te dolgozol.. nappal meg nem tudod kialudni magad, mert a szomszéd fönt van és zenét hallgat.
2017. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
erre talaltak ki a fuldugot, egy idoben en is ezzel aludtam. egyaltalan nem veszes, volt, hogy az eg vilagon nem hallottam semmit, es kialudtam magam rendesen.
2017. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!