Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kihagytam egy évet egyetem...

Kihagytam egy évet egyetem előtt, tanács?

Figyelt kérdés
Mivel tervezek továbbtanulni, OKJ-t nem szeretnék elkezdeni, csak szakképesítés és tapasztalat nélkül nem tudom, egyáltalán milyen típusú munka után nézhetnék. Létezik valami az árufeltöltés mellett, amiből valamilyen módon azért profitálhatnék, vagy ahol még előnyként is szolgálhat a fiatal korom? Megköszönöm szépen a gondolatokat, tapasztalatokat.
2016. okt. 25. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem egy szakirányú OKJ nem hátrány: 1. lesz rátekintésed az adott területre 2. sosa lehet tudni végére érsz-e az egyetemnek...
2016. okt. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kimennék külföldre, pár hónap alatt már egész tisztességes mennyiségű tőkéd lenne a későbbi továbbtanuláshoz + nyelvtanuláshoz sem utolsó. Ha most lennék 18 éves, ezt csinálnám.
2016. okt. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!