Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbafeladat az első interjú...

Próbafeladat az első interjú előtt?

Figyelt kérdés
Van egy szokványos hirdetés, de semmi több, majd egy többnapos próbafeladatot adnak alád, az interjúrahívás feltételeként. Nem pofátlan? Utána teljesen jó, mert láttad a céget, vagy valami vezetőt, netán fizu, vagy a pontos feladatok és sorolhatnám. Max döntesz, érdekel e és megcsinálod a feladatot. De úgy hogy max egy hirdetést láttál, te megcsinálnád? Sokszor buktam be...
2017. jan. 25. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
50 sikertelen allasinterju utan? Kizart. A kisujjam nem mozditanam ertuk.
2017. jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Orulok ha hivnak, de enek az elvvel is bajom van. Persze kell a melo, de azert valamit tudjak mar meg a cegrol mielott energiat fektetek bele
2017. jan. 25. 10:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizetnek érte, akkor lehet vállalni (pl megbízási szerződéssel). Vagy a cég ingyen gondolta? Linkeld már be a hirdetést, erre kíváncsi vagyok.
2017. jan. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A probafeladat mindig ingyen van xd

Nem gaz feladat, megoldhato de akkor is, elso interju elott azert nem tartom fair nek.

A munkavallalo erezze magat megtisztelve erzes, pedig egy allas normal esetben ketoldalu dolog lenne

2017. jan. 25. 11:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem interjú után volt 2 helyen próbafeladat és egyik helyen ingyenes próbanap is. Megdicsértek, majd soha többé nem jelentkeztek. Azóta beintek, ha ilyent kérnek.
2017. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én másfél éve dolgozom egy cégnek, akivel az életben soha nem találkoztam onnan senkivel. E-mailben, skype-on, telefonon többször beszéltünk persze.


Szerintem az nem fura, hogy először ezt kérik, de hogy többnapos feladat, az már tényleg érdekes.

2017. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszönj el, ingyen akarnak dolgoztatni. Komoly pozíciókban is max 1-2 órás ilyen jellegű próbamunkát adnak, MIUTÁN már leszűkítették a kört az utolsó 1-2 emberre.
2017. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!