Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szociális munkások Ti, h...

Szociális munkások Ti, h kerestek munkát, ha KÖZIGÁLLÁSON semmi sincs?

Figyelt kérdés

Szociális munkások Ti, h kerestek munkát?

Budapestet leszámítva (én nem ott élek), vidéken semmi meghirdetett állás nincs.

Még nagyobb vidéki városokban is, 1-2 havonta hirdetnek meg 1 -max 2db állást, arra meg bejelentkezik 20-30-40 ember. Aztán azok közül vagy a protekciósokat kiválasztják vagy tényleg a rátermettség dönt...


A lényeg, h nagyon nagyon kevés állás van meghirdetve.


Ti, hogyan kerestek munkát? Ha nem a KÖZIGÁLLÁS.



2017. jan. 26. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Szia! Én más szakon végeztem, ahol ugyanez a helyzet. Sok év kudarca és próbálkozása van meg bennem. Én amit tudok tanácsolni, te még ha most végeztél semmi sincs veszve. Keress olyan helyeket, civil szervezeteket akár, ahol rendszeresen heti szinten tudsz önkénteskedni, és próbáld így bedolgozni magad. A civil szervezeteknél szinte csak így lehet állásba bekerülni. És nagyon sok melót hirdetnek ismerettségi alapon. Én még a közszférában is találkoztam olyannal, hogy nem hirdették, csak ismerősökön keresztül keresték, pedig ott minden állást kötelező lenne hirdetni. Szóval próbálj kapcsolatokat építeni.
2017. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Külföld! Idősgondozót nettó 1500 euróért keresnek mindenhol, alapfokú angol vagy némettel
2017. jan. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3sz, nonprofit, egyháziállás, esetleg profession.hu-n.
2023. júl. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!